EA Redwood Shores zmienia nazwę na Visceral Games

EA Redwood Shores zmienia nazwę na Visceral Games05.05.2009 11:00
EA Redwood Shores zmienia nazwę na Visceral Games
marcindmjqtx

Twórcy Dead Space - EA Redwood Shores zmieniają swoją nazwę na Visceral Games (Jak to ładnie przetłumaczyć? Visceral ma parę fajnych znaczeń, jak choćby "trzewny"...) . Przy okazji warto wspomnieć, że zeszło już 1,4 miliona kopii tego tytułu. Całkiem nieźle, jak na nową markę.

Pełna treść informacji prasowej w rozwinięciu.

Twórcy Dead Space pod nowym sztandarem

Utytułowane EA Redwood Shores Studio  teraz nazywa się Visceral Games. Jedna z naszych najważniejszych ekip tworzących gry, czyli EA Redwood Shores Studio, ma od teraz nową nazwę. Brzmi ona Visceral Games i ma lepiej korespondować z charakterem działalności tego zespołu, skupiającego się na przygotowywaniu produkcji kładących nacisk na dynamiczną akcję.

Wspomniane studio stworzyło m.in. słynny wirtualny horror science fiction pt. Dead Space , a teraz zajmuje się szykowaniem Dante's Inferno i Dead Space Extraction oraz dwóch nie zapowiedzianych jeszcze oficjalnie tytułów. Na czele Visceral Games stoi słynny Glen Schofield.

- Akcja, intensywność i doskonałość. To jest nie tylko w naszym DNA, to jest w naszej krwi - powiedział Glen Schofield. - Przez dwa ostatnie lata wznieśliśmy się na wyżyny w temacie znakomitych gier. Esencją naszej działalności jest akcja i nowa nazwa studia to odzwierciedla.

Więcej informacji na temat Visceral Games znajduje się na oficjalnej stronie www.visceralgames.com oraz pod adresem www.ea.pl.

327263432783498116
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)