Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

EA ogłosiło listę gier zmierzających na Nintendo Switch. Hitów brak

Strona głównaEA ogłosiło listę gier zmierzających na Nintendo Switch. Hitów brak
23.06.2020 16:36
EA ogłosiło listę gier zmierzających na Nintendo Switch. Hitów brakEA ogłosiło listę gier zmierzających na Nintendo Switch. Hitów brak
bDAFOnVi

No cóż... szału nie ma.

bDAFOnUB

Podczas niesłynnego już EA Play, na którym zobaczyliśmy naprawdę niewiele, twórcy ogłosili siedem produkcji Electronic Arts, zmierzających na Nintendo Switch. Cześć z nich poznaliśmy od razu, ale pozostałe ujawniono dopiero dziś.

Żadną tajemnicą nie był port "Burnout Paradise Remastered", który już trafił do sprzedaży. Gra zbiera raczej umiarkowane oceny, a recenzenci narzekają na spadki animacji i zbyt wygórowaną cenę (189 zł).

Podczas internetowej konferencji dowiedzieliśmy się również, ze na Switchu zagramy jesienią w "Apex Legends" oraz w nową "FIFĘ". Drugi z tych tytułów może wywołać konsternację. Z informacji, jakie można znaleźć w sekcji pytań i odpowiedzi na stronach EA wynika, że "FIFA 21" będzie jedynie aktualizacją strojów i składów drużyn. W grze zabraknie natomiast nowych trybów gry i zmian w mechanice rozgrywki.

bDAFOnUD

Co jeszcze trafi na hybrydową konsolę Nintendo? Wszyscy, którzy czekali na duże tytuły, obejdą się smakiem. Na Switchu zagramy bowiem w odświeżony "Need For Speed: Hot Pursuit" oraz "Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville". Listę uzupełnia "Lost in Random" oraz niezapowiedziana gra z Velan Studios.

Właściciele Nintendo Switcha będą chyba tym wyborem rozczarowani.

bDAFOnVz