EA ma pomysł na spin-offa serii Battlefield

Strona głównaEA ma pomysł na spin-offa serii Battlefield
09.12.2013 10:32
EA ma pomysł na spin-offa serii Battlefield
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDXBZcaK

Tak twierdzi sam Michael Patchter chociaż nie jest do końca pewny, kto zajmuje się produkcją.

bDXBZcad

EA i Dice nie chcą wydawać nowego Battlefielda co roku, ale gracze przyzwyczaili się już do jesiennego starcia strzelanina Activision oraz EA, więc coś do sklepów rzucić trzeba. Nie będzie to Medal of Honor, bo po fiasku Warfightera seria nie będzie przez jakiś czas kontynuowana. Tworzony przez Respawn Titanfall nie zapełni w przyszłym roku luki, bo wychodzi w marcu. I ominie konsole Sony. Co więc wystawi EA do starcia z niezapowiedzianym ale raczej pewnym Call of Duty?

Jeśli wierzyć Michaelowi Patchterowi możemy doczekać się spin-offa serii Battlefield. Jeśli wasze myśli wędrują w stronę serii Bad Company, to muszę was rozczarować. Jej dwie części nie przyniosły EA oczekiwanego zysku i o kontynuacji możemy raczej zapomnieć, mimo że przedstawiciele DICE przyznają, że chcieliby ją stworzyć. Ale nad tajemniczym spin-offem zdaniem Patchtera nie pracuje DICE. Najpierw wskazywał on studio Criterion, aktualnie twierdzi, że gra powstaje u autorów Dead Space - w studiu Visceral.

Macie jakieś pomysły, czym mogłaby być ta gra? Musi jakoś odróżniać się od poważnego Battlefielda, ale los Bad Company jest przestrogą przed zbytnim rozluźnieniem. Ciekawe, co z tego wyjdzie.

bDXBZcaf

[źródło: Videogamer]

Maciej Kowalik

326845190462003242
bDXBZcbb