Dziwnie szukamy gier w Google

Dziwnie szukamy gier w Google

Dziwnie szukamy gier w Google
marcindmjqtx
03.12.2009 16:56, aktualizacja: 13.01.2016 16:12

Bieżący rok nieuchronnie zmierza ku swojemu końcowi, pojawiają się więc jego pierwsze podsumowania. Google ogłosiło właśnie raport Zeitgeist 2009, w którym podsumowuje czego w 2009 r. szukaliśmy najczęściej w tej wyszukiwarce. Nie zabrakło też sekcji poświęconej grom wideo, choć wyniki są zaskakujące.

Lista 10 najczęściej szukanych fraz jeśli chodzi o gry wideo przedstawia się tak:

1. ghostbuster 2. ufc 3. saw 4. bakugan 5. batman arkham asylum 6. twilight 7. fifa 2010 8. modern warfare 9. transformers 2 10. resident evil 5

Pamiętać należy, że liczą się tylko indywidualne zapytania, a zatem re 5 nie zostanie zaliczone do Resident Evil 5 itd. Swoją drogą Bakugan? Saw? Pomijając już zupełnie fakt, że nie ma takiej gry jak Fifa 2010. Inna sprawa, że wyniki dla gier wideo dotyczą tylko USA.

Warto również odnotować, że Wii znalazło się na liście top 10 wszystkich fraz wpisywanych w wyszukiwarce. Niestety w kategorii "najszybciej tracące na popularności", w której zajęło miejsce dziewiąte. Więcej wyników znajdziecie pod tym linkiem.

Choć raport nie zawiera wyników dla Polski, to zajrzeliśmy do Google Trends. Wygląda na to, że bardziej interesują nas gry na przeglądarki niż duże produkcje.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)