Dziwna plotka zapowiadająca Bully 2: Kevin's Back Jack

Dziwna plotka zapowiadająca Bully 2: Kevin's Back Jack

Dziwna plotka zapowiadająca Bully 2: Kevin's Back Jack
Patryk Fijałkowski
08.06.2017 10:45

Teoretycznie została już zdementowana, ale trudno nie mieć wątpliwości...

325573673027318386

Już jej oczywiście nie ma. Game Informer szybko posprzątał, ale nie tak szybko, by internet nie zarejestrował, że coś się wydarzyło. Nadzieje eksplodowały, bo sequel Bully'ego z 2006 to już powoli ranga remake'ów Final Fantasy VII i Shenmue III - wieloletnie marzenie tych, którzy pokochali pierwszą część. Sprawcy całego zamieszania postanowili jednak odwołać się do bałaganu, mówiąc, że karta zapowiadająca grę była "błędem":

[ttpost url="https://twitter.com/gameinformer/status/872667183846834176?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.dualshockers.com%2Fmysterious-bully-2-kevins-back-jack-game-ps4-rockstar-possibly-leaked%2F"]

I w tym momencie wszyscy mogliby się rozejść, ocierając łzy zawodu, tylko że... Jak właściwie popełnić taki błąd? Ktoś przypadkowo stworzył kartę i napisał w niej, oczywiście przypadkowo, nie tylko proste Bully 2, ale i podtytuł? Dziwnie to wygląda. Podejrzanie. Dlatego albo ktoś nierozsądny w redakcji (złośliwy stażysta?) zrobił głupiego psikusa, albo Game Informer próbuje po prostu posprzątać przedwczesny bałagan. Gdyby faktycznie wiedzieli o istnieniu Bully 2 i przez przypadek zdradzili to reszcie świata, musieliby przecież próbować temu zaprzeczać aż do momentu oficjalnej zapowiedzi. A ta mogłaby się wydarzyć... podczas E3?

Jest jeszcze jedna poszlaka, która mogłaby na to wskazywać. Czytelnik Dual Shockers zwrócił uwagę, że Andrew Reiner z Game Informera napisał 1 czerwca na swoim Twitterze taką oto wiadomość:

Co prawda w komentarzach Reiner tłumaczy, że nie widział żadnej oficjalnej listy i sugeruje się tylko jawną listą gier, które Sony ma aktualnie w produkcji. Ale w połączeniu z tą kartą Bully'ego 2 na PS4 tweet redaktora nabiera trochę innego wydźwięku, prawda?

No dobrze, a teraz wyjdźmy z Krainy Half-Life'a 3. Bully 2: Kevin's Back Jack rzeczywiście może być tylko plotką. Tytuł brzmi głupio, Game Informer zaprzecza, u Rockstara powstaje przecież Red Dead Remption 2. I najlepiej zakładać, że tak właśnie będzie, żeby oszczędzić sobie łez podczas E3. Ale jeśli faktycznie była to "pomyłka", to taka z gatunku dziwacznych.

Cóż, święto graczy startuje już w sobotę o 21:00 wraz z konferencją EA. Sony popisze się natomiast we wtorek o trzeciej w nocy. Wtedy być może wszystko stanie się jasne.

Patryk Fijałkowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)