Dziś rozpoczyna się E3. Zapraszamy na Polygamię! [CO, GDZIE, KIEDY]

Dziś rozpoczyna się E3. Zapraszamy na Polygamię! [CO, GDZIE, KIEDY]

Dziś rozpoczyna się E3. Zapraszamy na Polygamię! [CO, GDZIE, KIEDY]
marcindmjqtx
10.06.2013 13:22, aktualizacja: 15.01.2016 14:53

To prawdopodobnie najważniejsze targi gier od wielu, wielu lat. Nie może nas tam zabraknąć. Kiedy będą konferencje Sony i Microsoftu? Jakich gier się spodziewać? Mamy dla Was targową ściągę.

E3 odbędzie się w dniach 11-13 czerwca, przy czym konferencje gigantów odbędą się dzień wcześniej, 10 czerwca. Biorąc pod uwagę przesunięcie czasowe, impreza zacznie się w poniedziałkowy wieczór naszego czasu.

Konferencje Poniedziałek to tzw. "dzień 0". W tym roku czekamy na nie szczególnie z uwagi na nowe konsole. Wszystkie będziemy dla Was relacjonować na żywo na podstawie internetowych streamów. Będziemy także na miejscu, ale o nieprzerwanym dostępie do sieci w takich miejscach można co najwyżej pomarzyć... Na pewno jednak podzielimy się zdjęciami i wrażeniami.

Poniżej lista tegorocznych konferencji.

Microsoft, 10 czerwca, 18:30 (9:30 według czasu Los Angeles) Konferencję będzie można oglądać na żywo na xbox.com albo za pośrednictwem konsoli na Xbox Live.

Electronic Arts, 10 czerwca, 22:00 (13:00 w LA)

Konferencję będzie można oglądać na żywo na oficjalnej stronie EA.

Ubisoft, 11 czerwca, 00:00 (10 czerwca, 15:00 w LA)

Konferencję będzie można śledzić na uplay.com, a także za pomocą aplikacji Uplay przeznaczonej dla systemu iOS.

Sony, 11 czerwca, 3:00 (10 czerwca, 18:00 w LA)

Konferencję będzie można oglądać na oficjalnej stronie PlayStation albo za pośrednictwem konsoli PS3.

Nintendo, 11 czerwca, 16:00 (7:00 w LA)

W tym roku w Los Angeles nie odbędzie się konferencja Nintendo. Zamiast tego japońska firma postawiła na wydarzenie, które "odbędzie się" tylko w Internecie. Będzie je można oglądać tutaj.

Targi Targi E3 potrwają od 11 do 13 czerwca. Hale otwarte są każdego dnia od 10:00 (z wyjątkiem pierwszego, wtedy otwarcie jest o 12:00) do 18:00 według czasu w Los Angeles. To przekłada się na 19:00 - 3:00 czasu polskiego.

Na miejscu zameldują się w tym roku dwie osoby z naszej redakcji - Paweł Kamiński i Tomasz Kutera. Postarają się napisać o wszystkich grach, jakie zobaczą (pamiętajcie o różnicy czasu - pierwszych tekstów możecie spodziewać się w środę rano, gdy oni będą zasypiać po pierwszym dniu targów. Choć Marcin Kosman może mieć dla Was małą niespodziankę już wcześniej...). Zaznaczamy, że nie we wszystkie tytuły na E3 można grać, a niektóre prezentowane są w wyjątkowo skromny (by nie powiedzieć: marny) sposób. Nie wszystkie będą więc opisane w tak samo szeroki sposób.

Oczywiście będą także materiały wideo. Postaramy się oddać atmosferę targów i pokazać najciekawsze stoiska. Mamy także nadzieję, że uda nam się dorwać do nowych konsol i pokazać je na filmach. Z pewnością pojawią się także wywiady i nasze wrażenia.

W planach mamy także kilka materiałów, których nie znajdziecie w żadnym innym polskim medium.

Zapraszamy także do śledzenia naszego profilu na Facebooku. Tomek i Paweł będą tam na bieżąco wrzucać krótkie wrażenie i zdjęcia prosto z E3.

A więc... Coroczne targi E3 to najbardziej męczące, najciekawsze i najbardziej satysfakcjonujące wydarzenie w branży gier. A w tym roku zapowiadają się wyjątkowo obficie. Mamy nadzieję, że będziecie z nami. Nie jesteśmy nieomylni - bo nikt nie jest - ale zawsze dajemy z siebie wszystko. Pozostaje nam powiedzieć...

Do zobaczenia!

Redakcja Polygamii

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)