Dziś premiera Call of Duty: Black Ops 3 i pierwsze recenzje wylądowały już w sieci

Dziś premiera Call of Duty: Black Ops 3 i pierwsze recenzje wylądowały już w sieci

Dziś premiera Call of Duty: Black Ops 3 i pierwsze recenzje wylądowały już w sieci
marcindmjqtx
06.11.2015 09:40, aktualizacja: 05.01.2016 14:50

Opinie? W większości pozytywne. Jeśli trend się utrzyma, to średnia ocen będzie wyższa, niż w przypadku dwóch poprzednich odsłon serii.

Wygląda na to, że tegoroczne Call of Duty może wreszcie zaskoczyć nas czymś w kampanii. Daniel Tack z Game Informera wystawił grze 9/10 i chwali między innymi tryb fabularny:

Black Ops 3 ma najdziwniejsza i najmocniej wykręcającą zwoje mózgowe fabułę w historii serii. Wykorzystuje przy tym lokacje i scenariusze, które w bardziej tradycyjnej odsłonie serii wydawałyby się absurdalnie nie na miejscu. W recenzji Games Radar gra zgarnęła 4/5. Maxwell McGee sugeruje, by grać w nią z innymi (tym razem pozwala na to również kampania).

Gry grasz samemu, kampania jest orką. Nie odbierasz tego tak, gdy śmigacie we czterech z kumplami, zmieniając roboty w kroczące kule ognia i sprawiając że ludzcy wrogowie zwracają śniadanie, dzięki waszym techno-magicznym umiejętnościom. Gamespot wystawił grze siódemkę. Mike Maharady narzeka na nieco sztampową kampanię i multiplayer, który na początku ekscytuje, by po 10 godzinach już nie zachwycać. Ale dużo ciepłych słów zgarniają tryby z zombiakami w roli głównej:

Miejcie świadomość, że nowa odsłona Zombies jest dziwaczna. Ale jest też fantastyczna[...]Teraz bardziej niż kiedykolwiek, zabawa polega na nauce. Obserwowanie rezultatów waszego rosnącego doświadczenia w alejkach tego dziwnego świata jest nagrodą samą w sobie. Gdy zacząłem docierać do 20 fali, czułem się niczym weteran. Uczucie stawania się coraz lepszym jest mocniejsze, niż kiedykolwiek. A przecież po ukończeniu kampanii odblokowujemy jeszcze jej alternatywną wersję, właśnie z zombiakami. Wielu recenzentów zauważa, że w tym roku Call of Duty się rozrosło.

Wspomina o tym też Arthur Gies z Polygonu, który wystawił grze 7/10:

Multiplayer w Black Ops 3 wciąż jest wierny wizji Treyarchu. A to znaczy, że jest w nim radocha - Call of Duty i Black Ops znalazły solidne fundamenty dla multiplayera, które działały prawie dekadę temu i wciąż daje się je wyczuć. Jestem tylko zdziwiony tym, jak znajome to wszystko się wydaje, co rozczarowuje nawet bardziej przy okazji kampanii. Najłatwiej rekomendować Black Ops 3 z uwagi na ilość zawartości w grze. Ale Treyarch nie robi nią znaczącego kroku naprzód. Inne oceny:

My zaczynamy grać od dzisiaj. Plan na weekend obejmuje dużą dawkę strzelania i bawienia się nowymi sztuczkami wojaków.

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)