Dziś jest mój ostatni dzień na Polygamii

Strona głównaDziś jest mój ostatni dzień na Polygamii
24.11.2017 12:42
Dziś jest mój ostatni dzień na Polygamii
Paweł Olszewski
Paweł Olszewski

To były udane dwa lata.

bELAwxTV

Dwa, bo chociaż przedstawiłem się wam dopiero w grudniu 2015, to już w listopadzie pracowaliśmy nad wyprowadzką z Agory i layoutem, który do dziś nam towarzyszy. W międzyczasie była rekrutacja kilku nowych twarzy i utrzymanie w składzie tych starych. To uważam chyba za swój największy sukces - udało się zmontować naprawdę unikalny skład, który codziennie w ciekawy sposób pisze o grach wideo.

I mam nadzieję, że będzie pisał nadal, choć już beze mnie na pokładzie. Sprawy osobiste skumulowały mi się z pierwszymi oznakami wypalenia zawodowego i brakiem porozumienia "z górą" co do kierunku, w którym Polygamia powinna iść. Wypowiedzenie składałem z naprawdę ciężkim sercem. To wynik tego, że wkładałem w Polygamię całe serce. I jeszcze trochę.

Kiedyś nie pomyślałbym, że Piotr Gnyp w ogóle puściłby na Polygamii jakikolwiek mój tekst. Po latach okazało się, że miałem okazję ją prowadzić, nadając jej świeży wygląd, a także wyraźny styl i charakter. Życzę każdemu, żeby jeszcze przed trzydziestką mógł się tak zawodowo zrealizować.

bELAwxTX

Czy podobnie jak niektórzy starzy redaktorzy, będę się tu jeszcze czasem gościnnie pojawiał? Jak podładuję bateryjki, redakcja mnie tu w ogóle wpuści, a jakaś moja nowa praca nie będzie kolidowała z pisaniem o grach, to kto wie. Póki co trzymajcie kciuki za chłopaków – to ciężkie czasy dla mediów. A tak specjalistycznych i niszowych jak te polskojęzyczne o grach wideo, to już szczególnie.

Paweł Olszewski

Udostępnij:
bELAwxUT