Dziewięć miesięcy dodatków do Modern Warfare 3

Dziewięć miesięcy dodatków do Modern Warfare 3

Dziewięć miesięcy dodatków do Modern Warfare 3
marcindmjqtx
11.01.2012 11:17, aktualizacja: 05.01.2016 16:59

W tym roku Activision nieco zmienia swoją politykę, dotyczącą dodatków do Call of Duty. Będą mniejsze, ale będzie ich więcej.

Dziewięciomiesięczny plan rozszerzania Modern Warfare 3 o nową zawartość startuje 24 stycznia. I tu pierwsza niespodzianka - nie będzie to standardowy pakiet 5 mapek jak to było w przeszłości. Abonenci Call of Duty Elite Premium na Xboksie dostaną wtedy za darmo tylko dwie nowe mapki, w które zagramy zarówno w multi jak i w survivalu. Potem trafią one do płacących graczy na PS3 i PC.

Jeśli nie wykupiliśmy płatnego abonamentu, na dodatki poczekamy najdłużej. Pierwsza okazja do ich kupna pojawi się bowiem dopiero... w marcu (na Xboksie, na innych platformach zapewne jeszcze później). Activision planuje wydać do września 20 paczek z dodatkami. Nie wszystkie będą zawierały mapy do multi. Pojawią się też misje do trybu Spec-Ops, nowe tryby i inne ciekawostki.

Activision podzieliło więc graczy na trzy grupy - abonentów premium na Xboksie, abonentów premium na PS3 i PC oraz niepłacącą za abonament resztę. To, że ci ostatni będą mieli najgorzej niby wiedzieliśmy od zapowiedzi Call of Duty Elite. Byłem jednak przekonany, że będą "pokrzywdzeni" jedynie pełną ceną dodatków, a okazuje się, że będą też musieli czekać na nie najdłużej. Osobiście nie wykupiłem płatnego abonamentu. W najbliższych tygodniach zamierzałem znowu wrócić na serwery MW3, ale skoro Activision tak bardzo nie chce dać mi możliwości kupienia nowych mapek, to nie wiem, czy ma to większy sens.

[via GameSpot]

Maciej Kowalik

327230038221547799
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)