Dzięki Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a, Jarosław Boberek znów wcieli się w tytułowego bohatera

Dzięki Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a, Jarosław Boberek znów wcieli się w tytułowego bohatera

Dzięki Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a, Jarosław Boberek znów wcieli się w tytułowego bohatera
marcindmjqtx
08.06.2015 17:54, aktualizacja: 05.01.2016 15:02

Polski oddział Sony Computer Entertainment potwierdził, że pierwsza odsłona serii Uncharted po latach doczeka się nie tylko polskiego podtytułu (Fortuna Drake'a), ale i polskiej wersji językowej, z Boberkiem w roli głównej.

To świetna wiadomość i jeden z wielu powodów, by 7 października sięgnąć po trzy gry składające się na główny trzon przygodowej serii, która swego czasu była dużą motywacją, do postawienia w salonie PS3. I tym razem zagrać na PS4.

Świetne polskie wersje dwóch późniejszych odsłon Uncharted były dowodami na to, że można lokalizować gry tak, by gracze nie czuli obowiązku grania po angielsku.

Potwierdziły się też informacje o tym, że w kampaniach fabularnych gry mają działać w 60 fps i rozdzielczości 1080p. Oraz, że kupno Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a umożliwi dostęp do bety multiplayera w Uncharted 4.

Będzie więc "na bogato", ale nie liczcie na szczególnie atrakcyjną cenę. Przynajmniej nie w dystrybucji cyfrowej, w której zamawiając zestaw w przedsprzedaży zapłacimy aż 249 złotych.

[źródło: informacja prasowa]

Maciej Kowalik

327277966332070788
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)