Dzięki Alicji Bachledzie-Curuś wiemy, że trwają prace na nowym Wolfensteinem

Dzięki Alicji Bachledzie-Curuś wiemy, że trwają prace na nowym Wolfensteinem
marcindmjqtx

23.09.2015 12:40, aktual.: 05.01.2016 14:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W Wolfenstein: The New Order aktorka wcieliła się w rolę Ani Oliwy, która opiekowała się głównym bohaterem. Oficjalne kanały milczą o kontynuacji, ale Bachleda-Curuś wygadała się w telewizyjnym wywiadzie.

Sam fakt, że Wolfenstein doczeka się kontynuacji nie jest zaskoczeniem. To świetna gra, niesamowicie rozpoznawalna marka - takie żelazo kuje się póki gorące. Ale żebyśmy dowiadywali się o tym z TVN?

Ania Oliwa w Wolfenstein: The New Order

Temat gry pojawia się pod koniec wywiadu z aktorką, gdy pada pytanie o jej kolejne projekty. Alicja Bachleda-Curuś odpowiada:

Kontynuuję w dalszym ciągu realizację takiej gry komputerowej, której zrobiłam już pierwszą część. I teraz kręcimy drugą. Co potrwa jeszcze dwa lata. W tym momencie możemy jeszcze zastanawiać się czy aby na pewno chodzi o kontynuację Wolfenstein: The New Order, choć czas produkcji sugeruje coś dużego.

Wątpliwości rozwiewa odpowiedź na pytanie prowadzącej, która chce dowiedzieć się, czy Alicja prywatnie lubi sobie pograć:

Akurat w tę grę grałam jako dziecko. I bardzo się cieszyłam, gdy doszłam do tego momentu, gdy mogę zastrzelić Hitlera. I wszystko jasne.

Wolfenstein 3d

Teraz piłeczka jest już po stronie dewelopera oraz wydawcy gry. Słowa Bachledy-Curuś trudno będzie zignorować, bo temat podchwyciły już zachodnie media.

[źródło: TVN]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)