Dziecię imieniem Doovahkiin i inne wieści z prowincji Skyrim

Strona głównaDziecię imieniem Doovahkiin i inne wieści z prowincji Skyrim
17.11.2011 16:00
Dziecię imieniem Doovahkiin i inne wieści z prowincji Skyrim
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Kurier z wiadomościami z prowincji właśnie przybył, także dowiedzcie się o dziecku, co nazywa się Dovahkiin, latających rumakach, o tym jak pięknie mija czas i co by było, gdyby The Elder Scrolls V: Skyrim miał premierę 11.11.91.

Smocze dziecię Tak, dobrze słyszycie - Megan i Eric Kellermeyer, autorzy komiksu "Shards" zdecydowali się nazwać swoje dziecko imieniem smoczego wybrańca. Wszystko wskutek konkursu, który zorganizowała Bethesda - ich syn urodzony 11.11.11 i nazwany Dovahkiin może liczyć na nagrodę. Firma ofiarowuje mu dożywotnią dostawę gier, które tworzy i wydaje. Jak mówi matka:

Myśleliśmy o tym na długo przed usłyszeniem o konkursie (...) To był ciężki rok i chciałam zrobić coś specjalnego dla naszego syna. Moja córka ma już wyjątkowe imię (Kyari - dop. red.) i chciałam, by on też takie miał. Jestem wybredna jeśli chodzi o imiona chłopców i miałam sporo problemów, by wybrać właściwe. (..,) Myśleliśmy długo o nazwaniu dziecka Dobahkiin i konsekwencjach imienia pochodzącego z gry (niesamowitego zresztą) i o wpływie, jaki będzie to mieć na dziecko. (...) A im dłużej myślałem, tym bardziej byłam zdecydowana na Dovahkiin, bez względu na konkurs. Bethesda pogratulowała dumnym rodzicom wykonania questa. Miejmy nadzieję, że Dovahkiin Tom Kellermeyer polubi serię The Elder Scrolls

Na szczęście regulamin wymaga tylko potwierdzenie nadania takiego imienia - nie mówi nic o niemożliwości zmiany później na inne.

Skyrim bywa piękny Wędrując po Skyrim na pewno zdarza Wam się zatrzymać i podziwiać widoki. Ten podróżny zatrzymał się na nieco dłużej - chyba dech mu zaparło:

Retro Skyrim A gdyby Skyrim ukazał się nieco wcześniej? Nawet dużo wcześnie. Powiedzmy dwie dekady wcześniej?

Spójrz na mego konia, mój koń jest niesamowity Konie to wierni towarzysze w świecie Skyrim, niektóre jednak są nieco... narowiste.

A inne mają supermoce.

I zobaczcie jeszcze zemstę na nauczycielce, którą gasek wrzucił na bloga. [Mirror]

327261643912991545
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)