Dying Light Hellraid z kiepskimi opiniami graczy. "Zwykły reskin"?

Strona głównaDying Light Hellraid z kiepskimi opiniami graczy. "Zwykły reskin"?
17.08.2020 13:53
Dying Light Hellraid z kiepskimi opiniami graczy. "Zwykły reskin"?

Chyba nie takie piekła chciał rozpętać Techland...

bEqxlxlx

Dodatek Techlandu do pięcioletniego "Dying Light", mówiąc najoględniej, nie porwał graczy. Z prawie 500 opinii na Steamie zaledwie 34 proc. z nich jest pozytywnych.

"Hellraid ma już datę premiery i cenę. Oraz zwiastun, który pokazuje, że warto było czekać" - tak przynajmniej zdawało nam się jeszcze w lipcu. Potem dodatek, który jeszcze kilka lat temu miał zadatki na pełnoprawną grę, zaliczył kilkutygodniową obsuwę. 13 sierpnia "portal do Piekła" stanął przed graczami otworem. I nie pozostaje nam nic innego, jak oddać głos graczom: I wybraliśmy te delikatniejsze. Trzeba też jasno przyznać, że nie brakuje osób, które "Hellraida" bronią. Ich zdaniem gra potrafi być "mroczna", "klimatyczna", chwalą nowe bronie i przedmioty, niektórzy również fabułę. Wszyscy są zgodni co do jednego – całość jest zbyt krótka. Warto jednak przy tym dodać, że Techland nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w sprawie "Hellraid".

"Dodatek zostanie wzbogacony o darmowe treści, w tym nowe rangi, uzbrojenie, notatki opisujące historię świata i system zadań specjalnych. Pierwszej aktualizacji można się spodziewać pod koniec września" – czytamy w oficjalnym komunikacie.

bEqxlxmv