Dying Light Hellraid z kiepskimi opiniami graczy. "Zwykły reskin"?

Dying Light Hellraid z kiepskimi opiniami graczy. "Zwykły reskin"?

17.08.2020 13:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chyba nie takie piekła chciał rozpętać Techland...

Dodatek Techlandu do pięcioletniego "Dying Light", mówiąc najoględniej, nie porwał graczy. Z prawie 500 opinii na Steamie zaledwie 34 proc. z nich jest pozytywnych.

"Hellraid ma już datę premiery i cenę. Oraz zwiastun, który pokazuje, że warto było czekać" - tak przynajmniej zdawało nam się jeszcze w lipcu. Potem dodatek, który jeszcze kilka lat temu miał zadatki na pełnoprawną grę, zaliczył kilkutygodniową obsuwę. 13 sierpnia "portal do Piekła" stanął przed graczami otworem. I nie pozostaje nam nic innego, jak oddać głos graczom: I wybraliśmy te delikatniejsze. Trzeba też jasno przyznać, że nie brakuje osób, które "Hellraida" bronią. Ich zdaniem gra potrafi być "mroczna", "klimatyczna", chwalą nowe bronie i przedmioty, niektórzy również fabułę. Wszyscy są zgodni co do jednego – całość jest zbyt krótka. Warto jednak przy tym dodać, że Techland nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w sprawie "Hellraid".

"Dodatek zostanie wzbogacony o darmowe treści, w tym nowe rangi, uzbrojenie, notatki opisujące historię świata i system zadań specjalnych. Pierwszej aktualizacji można się spodziewać pod koniec września" – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)