Dying Light: Bad Blood - premiera early access już dziś

Dying Light: Bad Blood - premiera early access już dziś

Dying Light: Bad Blood - premiera early access już dziś
Joanna Pamięta - Borkowska
13.09.2018 18:01

Pora wrócić na dachy Harrana.

Battle Royale w klimacie zombie polskiego studia Techland jest już na Steamie we wczesnym dostępie. Dostęp do gry zapewnia zakup tzw. Pakietu Fundatora (59,99 zł), w skład którego wchodzi wirtualna waluta, różne przedmioty i Przepustka Fundatora, która jest gwarantem otrzymania trzech legendarnych skórek w czasie trzech miesięcy od premiery. Po opuszczeniu fazy testów gra będzie miała status free-to-play.

325487546434073202

Dying Light w wersji podstawowej miał premierę trzy lata temu. Mimo że klimat świata pogrążonego w chaosie i strachu przed zombie oraz ludzkości, próbującej jakoś odnaleźć się w nowych okolicznościach to znany motyw, Dying Light zdołał tchnąć w tę formułę nieco świeżości. I chociaż Bad Blood oferuje zgoła inny rodzaj rozgrywki, to klimat pozostaje ten sam. W recenzji Marcina Kosmana z 2015 roku przeczytać wprost, że jest to:

Z kolei Maciej Kowalik wypowiedział się o grze tymi słowy:

Całą recenzje znajdziecie tutaj.

Już teraz na stronie FB Dying Light: Bad Blood odbywa się live stream. W czasie jego trwania rozdawane będą klucze do Pakietu Fundatora. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun premierowy tytułu:

Dying Light: Bad Blood - przelej krew już dziś, wersja Early Access wystartowała

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)