Dying Light 2 z ambitnymi planami. Twórcy pracują nad DLC

Dying Light 2 z ambitnymi planami. Twórcy pracują nad DLC

Dying Light 2
Dying Light 2
Źródło zdjęć: © Steam
25.03.2022 09:59, aktualizacja: 26.03.2022 14:31

Twórcy Dying Light 2 nie zatrzymują się i już pracują nad nową zawartością do gry. Nadchodzące DLC ma oferować nowy wymiar rozgrywki. Zespół chce zaskoczyć wszystkich graczy.

DLC do Dying Light 2 nadciąga. Główny projektant, Tymon Smektała, podzielił się interesującymi informacjami, na łamach portalu GameInformer. Wszystko wskazuje na to, że nowa zawartość ma być czymś nieszablonowym.


Nie możemy się doczekać momentu, gdy gracze wejdą w interakcję z naszymi materiałami i pomysłami. Te rzeczy są po prostu dość wyjątkowe. Stawiamy na pomysły, które mogą być trochę nieszablonowe. Zobaczymy, jak zareaguje społeczność, ale naprawdę pozytywnie to odbieram. Wszystko rozwinie się w ciągu najbliższych kilku tygodni i projekt będzie w rękach graczy w ciągu jednego do trzech miesięcy. - zaznaczył Smektała.

W sieci nie brakuje spekulacji na temat nowej zawartości, lecz do tej pory "nikt nie odgadł" jak w istocie prezentuje się DLC.


Póki co nie znamy oficjalnej daty premiery, jednak sytuacja jest niezwykle dynamiczna i prawdopodobnie poznamy ją w najbliższym czasie. Do tego momentu warto wziąć udział w najnowszych wyzwaniach przygotowanych przez Techland.


Czy te huczne zapowiedzi okażą się prawdziwe? Miejmy nadzieję, że tak. Patrząc na pierwszą część gry, która otrzymała niesamowity dodatek Dying Light: The Following, możemy być spokojni o efekty pracy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)