Dying Light 2 na nowych materiałach z rozgrywki. Jest tak krwawo, jak myślicie

Strona głównaDying Light 2 na nowych materiałach z rozgrywki. Jest tak krwawo, jak myślicie
19.11.2021 11:45
Dying Light 2 na nowych materiałach z rozgrywki. Jest tak krwawo, jak myślicie
Źródło zdjęć: © techland

Jeśli nie mogliście doczekać się nowych materiałów wideo z rozgrywki Dying Light 2 to wasz szczęśliwy dzień. W sieci opublikowano mnóstwo zapowiedzi tego nadchodzącego tytułu z otwartym światem, a w nich ogromna ilość materiału filmowego do przejrzenia.

bESjFvhh

Jak można się było spodziewać, wszystko wygląda bardzo podobnie do oryginalnego Dying Light – przynajmniej na podstawowym poziomie. Rozgrywka nadal opiera się na umiejętności przemierzania miejskich krajobrazów, od czasu do czasu zatrzymując się, by rozwalić hordy zombie.

W wielu zapowiedziach pojawiają się jednak wzmianki o dodaniu nowych ruchów bojowych, a także rozbudowanych opcji platformowych, takich jak spadochrony. Na filmach wszystko wygląda ładnie i dopracowanie. Krew tryska na wszystkie strony z przeciwników, których możemy szatkować za pomocą maczety.

Dying Light 2 już w październiku przygotowało dla oczekujących na premierę gry fanów kilka ciekawych materiałów. W ramach cyklu Dying 2 Know zaprezentowano materiał opowiadający o kulisach powstawania gry, a także ujawniono, że grę promować będzie gwiazda filmowa.

bESjFvhj
Dying Light 2. Nowe materiały i filmowa gwiazda promująca grę
Dying Light 2. Nowe materiały i filmowa gwiazda promująca grę

Rok 2021 z pewnością zapamiętamy, jako rok przesuwania premier. Trend oczywiście nie ominął też Techlandu. Pierwotnie Dying Light 2 miało ukazać się 7 grudnia 2021 r. Paweł Marchewka, prezes Techlandu i jeden z najbogatszych ludzi w Polsce, poinformował we wrześniu, że premiera gry zostanie przesunięta. Obecna data wydania została wyznaczona na 4 lutego 2022 roku.

Udostępnij:
bESjFvht
Komentarze (9)
bESjFvif