Dying Light 2 już za miesiąc, a pierwsze DLC już w czerwcu

Dying Light 2 już za miesiąc, a pierwsze DLC już w czerwcu

Dying Light 2
Dying Light 2
25.01.2022 20:27

Techland dzieli się swoimi planami na wsparcie swojej nadchodzącej gry.

Dying Light 2 jest już tuż za rogiem. Gra będzie miała w końcu premierę 4 lutego. To jednak dla Techlandu nie koniec prac nad tym tytułem. Wręcz przeciwnie. Polska firma obiecała wsparcie dla swojej najnowszej produkcji, które rozciągać ma się na aż 5 lat od premiery.

Wśród swoich planów na rozwój gry Techland wymienia dostarczanie nowych broni, przeciwników, historii i wydarzeń w ramach uaktualnień - zarówno darmowych jak i płatnych. Do gry trafią również przynajmniej dwa rozszerzenia fabularne.

Pierwsze z nich planowane jest już na czerwiec tego roku - czyli zaledwie cztery miesiące po premierze. Poprzedzą je trzy darmowe uaktualnienia. W pierwszym - dostępnym od marca - pojawi się zestaw nowych wyzwań, drugie - w kwietniu - zaproponuje wydarzenia pod hasłem "Zmutowani zainfekowani". Trzecie, które wyjść ma w maju, zawierać będzie drugi pakiet nowych wyzwań.

Wszystko to wskazuje na fakt, że Techland chce, by gracze nie rozstawali się z jego najnowszą produkcją na długie miesiące. Czy to się uda oczywiście zależeć będzie już od jakości samej gry - a o niej przekonamy się już za nieco ponad tydzień.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)