Dwóch i Ten Trzeci - Tymon Smektała (Techland)

Dwóch i Ten Trzeci - Tymon Smektała (Techland)

Dwóch i Ten Trzeci - Tymon Smektała (Techland)
Oskar Śniegowski
20.08.2016 13:13

Jedyne połączenie ekonomisty, rapera, dziennikarza i producenta gier w Polsce.

Minęły dwa tygodnie i słowa dotrzymujemy! Kolejny odcinek podcastu już przed Wami i kolejny raz z wyjątkowym gościem. W naszym studiu zasiadł bowiem człowiek, który w branży działa dłużej niż część z Was żyje, a na pewno dłużej niż większość z nas umie tabliczkę mnożenia!

Człowiek wielu talentów i wielu osiągnięć, przed Wami Tymon Smektała. Huta pamiętacie zapewne z CD-Action, gdzie przez wiele lat pracował, ale już od ponad 3 lat znajduje się po "drugiej stronie barykady" i zamiast o grach pisać, gry robi. A żeby podgrzać atmosferę, tak, pracuje teraz nad nowym niezapowiedzianym jeszcze tytułem od Techlandu.

Dwóch i Ten Trzeci - Tymon Smektała (Techland)

Jesteśmy również na iTunes!

Jeśli chcielibyście usłyszeć w podcaście konkretną osobę – twórcę gier, dziennikarza growego, przedstawiciela studia, e-sportowca czy kogokolwiek z branży gier – dajcie znać. Ewentualnie pytania do niej również będą mile widziane.

Chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół naszego podcastu? Nic prostszego, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i zasubskrybować nasz kanał na YouTube. Chcielibyście skontaktować się z nami mailowo?

Piszcie na: dwochitentrzeci@gmail.com

[Źródło: Prosto z Gamescomowych hal, ślę do Was pozdrowienia. Ja, ten chłopak, który chowa się w cieniach. Yo!]

Oskar Śniegowski i Adrian Palma

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)