Dwóch i Ten Trzeci – Tomasz „Quaz” Drabik. Życie po Patronite, praca youtubera i sitodruk XXI wieku.

Mamy go! Złapaliśmy Quaza mającego trochę wolnego czasu i przepuściliśmy przez sito naszej ciekawości.

Dwóch i Ten Trzeci – Tomasz „Quaz” Drabik. Życie po Patronite, praca youtubera i sitodruk XXI wieku.
Oskar Śniegowski

Rzucił pracę i zajął się nagrywaniem na pełen etat. Od lat tworzy materiały uznawane przez wielu za najlepsze videorecenzje w polskim internecie. Do tego rysuje komiksy! Rysował znaczy się, bo nie wierzy już, że robił to świetnie (tak, próbowaliśmy go przekonać i się nie dał). Wypytaliśmy też o krokietkast i plany na przyszłość. Więcej jednak nie zamierzam spoilować.

Dwóch i Ten Trzeci - Tomasz "Quaz" Drabik

Jesteśmy również na iTunes!

Jeśli chcielibyście usłyszeć w podcaście konkretną osobę – twórcę gier, dziennikarza growego, przedstawiciela studia, e-sportowca czy kogokolwiek z branży gier – dajcie znać. Ewentualnie pytania do niej również będą mile widziane.

Chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół naszego podcastu? Nic prostszego, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i zasubskrybować nasz kanał na YouTube. Chcielibyście skontaktować się z nami mailowo?

Piszcie na: dwochitentrzeci@gmail.com

[Źródło: Jak się jest dobrym, to samo przychodzi.]

Oskar Śniegowski i Adrian Palma

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.