Dwóch i Ten Trzeci – Kamil “Berlin” Krupiński. O CD-Action, Symulatorze Farmy i opowiadaniu historii w Techlandzie

Strona głównaDwóch i Ten Trzeci – Kamil “Berlin” Krupiński. O CD-Action, Symulatorze Farmy i opowiadaniu historii w Techlandzie
14.05.2016 11:47
Dwóch i Ten Trzeci – Kamil “Berlin” Krupiński. O CD-Action, Symulatorze Farmy i opowiadaniu historii w Techlandzie
Oskar Śniegowski
Oskar Śniegowski

Cześć, to my. Wróciliśmy.

bEECnwLF

Nie było nas w Waszych radioodbiornikach, głośnikach tudzież słuchawkach niemal miesiąc, ale po kilku perturbacjach udało nam się zebrać w wirtualnym studiu i przeprowadzić rozmowę z kolejnym gościem. Tym razem przepytaliśmy Kamila Krupińskiego, który jeszcze niedawno pisał zarówno dla strony internetowej, jak i magazynu CD-Action, a obecnie spełnia się jako Narrative Designer w Techlandzie i ma na swoim koncie fabułę Dying Light: The Following.

Nasza konwersacja obracała się głównie wokół tych dwóch kwestii, dzięki czemu dowiecie się m.in. o tym, jak pracuje się w największym i najstarszym magazynie o grach w Polsce, dlaczego wyjazdy na growe targi są niezapomniane, w jaki sposób tworzy się fabułę do gier, a także posłuchacie dyskusji na temat tego, co stanowi o dobrej historii w grach.

Dwóch i Ten Trzeci - Kamil "Berlin" Krupiński (Techland, CD Action)

Mamy nadzieję, że mimo przerwy przesłuchacie ten odcinek z dużym zainteresowaniem, i że kolejnej obsuwy już nie zaliczamy.

bEECnwLH

Jeżeli z YouTubem Wam nie po drodze, to…

Jesteśmy również na iTunes!

Jeśli chcielibyście usłyszeć w podcaście konkretną osobę – twórcę gier, dziennikarza growego, przedstawiciela studia, e-sportowca czy kogokolwiek z branży gier – dajcie znać. Ewentualnie pytania do niej również będą mile widziane.

bEECnwLN

Chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół naszego podcastu? Nic prostszego, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i zasubskrybować nasz kanał na YouTube. Chcielibyście skontaktować się z nami mailowo?

Piszcie na: dwochitentrzeci@gmail.com

[Źródło: Wiecie, czego nie lubię? Kiedy po obudzeniu się w łóżku znajduję głowę konia. Jeszcze tak nie miałem, ale wiem, że nie lubię.]

Oskar Śniegowski i Adrian Palma

bEECnwMD