Dwóch i Ten Trzeci – Kamil “Berlin” Krupiński. O CD-Action, Symulatorze Farmy i opowiadaniu historii w Techlandzie

Dwóch i Ten Trzeci – Kamil “Berlin” Krupiński. O CD-Action, Symulatorze Farmy i opowiadaniu historii w Techlandzie

Dwóch i Ten Trzeci – Kamil “Berlin” Krupiński. O CD-Action, Symulatorze Farmy i opowiadaniu historii w Techlandzie
Oskar Śniegowski
14.05.2016 11:47

Cześć, to my. Wróciliśmy.

Nie było nas w Waszych radioodbiornikach, głośnikach tudzież słuchawkach niemal miesiąc, ale po kilku perturbacjach udało nam się zebrać w wirtualnym studiu i przeprowadzić rozmowę z kolejnym gościem. Tym razem przepytaliśmy Kamila Krupińskiego, który jeszcze niedawno pisał zarówno dla strony internetowej, jak i magazynu CD-Action, a obecnie spełnia się jako Narrative Designer w Techlandzie i ma na swoim koncie fabułę Dying Light: The Following.

Nasza konwersacja obracała się głównie wokół tych dwóch kwestii, dzięki czemu dowiecie się m.in. o tym, jak pracuje się w największym i najstarszym magazynie o grach w Polsce, dlaczego wyjazdy na growe targi są niezapomniane, w jaki sposób tworzy się fabułę do gier, a także posłuchacie dyskusji na temat tego, co stanowi o dobrej historii w grach.

Dwóch i Ten Trzeci - Kamil "Berlin" Krupiński (Techland, CD Action)

Mamy nadzieję, że mimo przerwy przesłuchacie ten odcinek z dużym zainteresowaniem, i że kolejnej obsuwy już nie zaliczamy.

Jeżeli z YouTubem Wam nie po drodze, to…

Jesteśmy również na iTunes!

Jeśli chcielibyście usłyszeć w podcaście konkretną osobę – twórcę gier, dziennikarza growego, przedstawiciela studia, e-sportowca czy kogokolwiek z branży gier – dajcie znać. Ewentualnie pytania do niej również będą mile widziane.

Chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół naszego podcastu? Nic prostszego, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i zasubskrybować nasz kanał na YouTube. Chcielibyście skontaktować się z nami mailowo?

Piszcie na: dwochitentrzeci@gmail.com

[Źródło: Wiecie, czego nie lubię? Kiedy po obudzeniu się w łóżku znajduję głowę konia. Jeszcze tak nie miałem, ale wiem, że nie lubię.]

Oskar Śniegowski i Adrian Palma

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)