Dwóch i Ten Trzeci – Jakub Wójcik. Jak Klabater stał się Klabaterem? Podróż od Cebula Games do FEZa i FIFY 08

Strona głównaDwóch i Ten Trzeci – Jakub Wójcik. Jak Klabater stał się Klabaterem? Podróż od Cebula Games do FEZa i FIFY 08
24.07.2016 02:22
Dwóch i Ten Trzeci – Jakub Wójcik. Jak Klabater stał się Klabaterem? Podróż od Cebula Games do FEZa i FIFY 08
bDTYUlza

A historii tego podcastu i tak byś nie zrozumiał.

bDTYUlyt

Hej, hej, hej, hej, hej! Jakby powiedział to Robert Lewandowski. Jesteśmy, wróciliśmy, to my! I możemy zapewnić, że przez najbliższe kilka(naście???) tygodni będziemy pojawiać się regularnie, ze starymi odstępami czasowymi, a więc co równe 14 dni.

Do 33 odcinka Dwóch i Tego Trzeciego zaprosiliśmy Jakuba Wójcika. Faceta, który nie potrafi usiedzieć w miejscu i zrobił w życiu tyle, że mógłby zawstydzić kilka osób. Maczał palce w wielu inicjatywach, do wielu przykładał rękę. Twórca 1ndie World i jeden z założycieli fundacji Indie Games Polska, a obecnie jeden z ludzi stojących za Klabaterem, nowym wydawnictwem stworzonym przez cdp.pl, którego misją jest pomaganie małym niezależnym twórcom w zaistnieniu na prawdziwym rynku.

Pogadaliśmy jak udało mu się połączyć wszystkie rzeczy w jedną całość i jak udaje mu się znajdować czas na wszystko, co robi. Hej! Wiecie, że Jakub reprezentował nasz kraj na mistrzostwach Europy w FIFĘ, zakwalifikował się do WCG i swego czasu był jednym z najlepszych graczy w kraju? Ale co będziecie o tym czytam. O tym trzeba posłuchać.

Dwóch i Ten Trzeci - Jakub Wójcik (Klabater, 1ndieworld)

bDTYUlyv

Jesteśmy również na iTunes!

Jeśli chcielibyście usłyszeć w podcaście konkretną osobę – twórcę gier, dziennikarza growego, przedstawiciela studia, e-sportowca czy kogokolwiek z branży gier – dajcie znać. Ewentualnie pytania do niej również będą mile widziane.

Chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół naszego podcastu? Nic prostszego, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i zasubskrybować nasz kanał na YouTube. Chcielibyście skontaktować się z nami mailowo?

Piszcie na: dwochitentrzeci@gmail.com

bDTYUlyB

[Źródło: Jak się jest dobrym, to samo przychodzi.]

Oskar Śniegowski i Adrian Palma

bDTYUlzr