Dwóch i Ten Trzeci feat. Polygadka (Piotr Gnyp, Beniamin Durski, Jakub Tepper, Aleksander Lemlich) - część 1

Dwóch i Ten Trzeci feat. Polygadka (Piotr Gnyp, Beniamin Durski, Jakub Tepper, Aleksander Lemlich) - część 1

Dwóch i Ten Trzeci feat. Polygadka (Piotr Gnyp, Beniamin Durski, Jakub Tepper, Aleksander Lemlich) - część 1
Paweł Olszewski
01.01.2016 14:14, aktualizacja: 23.01.2016 17:56

Tak, oczy Was nie mylą - Polygadka. Legendarny podcast Polygamii w oryginalnym składzie powraca. Z naszym wsparciem. Wcześniej niż zwykle, ale nie mogliśmy czekać do weekendu.

Nawet jeśli nie wszyscy obecni użytkownicy Polygamii kojarzą Polygadkę, która kilka lat temu stanowiła sygnaturę portalu, to i tak możemy chyba uznać ten odcinek Dwóch i Tego Trzeciego za najbardziej wyjątkowy. Nie dość, że udało nam się zgromadzić ojców-założycieli miejsca, na którym właśnie czytacie to zdanie, to dodatkowo w odcinku wystąpiło dwa razy więcej osób niż zwykle, bo aż sześć. Jak pewnie się domyślacie, wprowadziło to trochę chaosu do nagrania, ale wydaje nam się, że zamiast je popsuć, dodał on do odcinka sporo kolorytu.

Odcinka, który podzieliliśmy na dwie części - drugą nagramy wkrótce i skupimy się w niej na pytaniach od Was. Dlatego zachęcamy Was do komentowania - zostawiania pod tym odcinkiem nie tylko opinii, ale też właśnie pytań, albo do konkretnych osób, albo do całej załogi oryginalnej Polygamii. Bo jeśli pytań będzie miało, to z nagraniem części drugiej może być problem. Jej powodzenie zależy więc w dużej mierze od Was.

Dwóch i Ten Trzeci - Gnyp, Durski, Tepper, Lemlich (Polygamia, Polygadka, Niezgrani)

A czego możecie spodziewać się po części pierwszej? Pogłębionych analiz aktualnego stanu portali o grach, upublicznionych po raz pierwszy informacjach o przejęciu Polygamii, jej zarobkach i wydatkach, wspomnień związanych z nagrywaniem Polygadki czy powrocie do genezy nieistniejących już niestety Niezgranych (dzięki wyjątkowej społeczności pozostała na szczęście Rozgrywka). Dowiecie się także między innymi, kto najczęściej ogrywał crapy czy też dlaczego Jakuba Teppera odwiedziła policja. W skrócie: działo się.

Jeżeli z YouTubem Wam nie po drodze, to...

Jesteśmy również na iTunes!

Jeśli chcielibyście usłyszeć w podcaście konkretną osobę - twórcę gier, dziennikarza growego, przedstawiciela studia, e-sportowca czy kogokolwiek z branży gier - dajcie znać. Ewentualnie pytania do niej również będą mile widziane.

Chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół naszego podcastu? Nic prostszego, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i zasubskrybować nasz kanał na YouTube. Chcielibyście skontaktować się z nami mailowo?

Piszcie na: dwochitentrzeci@gmail.com

[Źródło: Worek Świętego Mikołaja. Serio. Mówię prawdę.]

Oskar Śniegowski i Adrian Palma

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)