Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Dwóch i Ten Trzeci #4 - Damian Boczek, ojciec polskich gogli wirtualnej rzeczywistości

Strona głównaDwóch i Ten Trzeci #4 - Damian Boczek, ojciec polskich gogli wirtualnej rzeczywistości
09.05.2015 13:46
Dwóch i Ten Trzeci #4 - Damian Boczek, ojciec polskich gogli wirtualnej rzeczywistości
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDIHSlgC

Wszyscy słyszeliście pewnie o Oculusie, ale czy znacie nasz rodzimy produkt na rynku urządzeń VR i stojącą za nim osobę?

bDIHSlfV

Witamy serdecznie w kolejnym odcinku Dwóch i Tego Trzeciego. W sumie, to tym razem Jednego i Tego Drugiego. Moje zapchane zobowiązaniami, które mają podnieść moją przyszłą wartość na rynku pracy, życie kolejny raz, mimo szczerych chęci, nie pozwoliło mi pojawić się u boku Adriana. Bardzo żałuję, gdyż Damian miał do powiedzenia wiele ciekawych rzeczy.

O Damianie Boczku i jego Cmoarze mogliście dowiedzieć się już z zeszłorocznego materiału wideo na Polygamii. W najnowszym odcinku podcastu rozkładamy jednak urządzenie na czynniki pierwsze i poruszamy znacznie więcej tematów. Zgłębiamy również genezę gogli, rozmawiamy o niedawnym sukcesie Damiana i jego zespołu na Kickstarterze, a także zdradzamy kulisy karkołomnego wyjazdu na targi E3 w roli wystawcy. Na tę chwilę wiele wskazuje na to, że wkrótce będzie o Damianie głośno w szerszych kręgach, bo jest niezwykle utalentowaną i pomysłową osobą, dlatego tym bardziej warto dobrze poznać jego sylwetkę.

Jeśli chcielibyście usłyszeć w podcaście konkretną osobę - twórcę gier, dziennikarza growego, przedstawiciela studia, e-sportowca czy kogokolwiek z branży gier - dajcie znać. Ewentualnie pytania do niej również będą mile widziane.

bDIHSlfX

Chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół naszego podcastu? Nic prostszego, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i zasubskrybować nasz kanał na YouTube.

Chcielibyście skontaktować się z nami mailowo? Piszcie na: dwochitentrzeci@gmail.com

[Źródło: serwery Pentagonu]

bDIHSlgd

Oskar Śniegowski i Adrian Palma

327141184743626794
bDIHSlgT