Dwie pierwsze odsłony Warcrafta trafiły na GOG.com

Dwie pierwsze odsłony Warcrafta trafiły na GOG.com

Dwie pierwsze odsłony Warcrafta trafiły na GOG.com
Krzysztof Kempski
28.03.2019 15:02, aktualizacja: 08.04.2019 17:12

To fajna (i niedroga) okazja do przypomnienia sobie klasyków.

Dzisiaj z serią Warcraft kojarzy się nam przede wszystkim część trzecia, ale nim seria od Blizzarda osiągnęła perfekcję (by później przekształcić się w MMO), ukazały się dwie, także świetne odsłony serii. Otwierające serię odsłony, Warcraft: Orcs & Humans oraz Warcraft II ,ukazały się już jednak całe wieki temu i nieco odeszły już w zapomnienie. Nic dziwnego, skoro pierwsza z nich świętuje w tym roku już 25 lecie. A żeby urodziny te nie były nudne...

Z tej okazji gra została właśnie udostępniona w sklepie GOG.COM. Jak zwykle bez żadnych DRM-ów. To dobra okazja, by przypomnieć sobie czasy pierwszej wojny o Azeroth, o której opowiada Orcs & Humans. Jak przed laty, wcielimy się w oddziały ludzi lub orków, rozbudowując swoją potęgę i dążąc do zgładzenia oponentów. Druga część będzie z kolei dostępna od razu z dodatkiem Beyond the Dark Portal, który przeniósł growe starcia na powierzchnię wód. Gry znajdziecie tutaj.

Obraz

Po zakupie "dwójki" będzie można też wybrać pomiędzy launcherem wersji klasycznej i wyposażonej w wysokie rozdzielczości. Ten pierwszy pozwoli zagrać z graczami za pośrednictwem klasycznej wersji Battle.netu. No i kwestia najważniejsza, mianowicie cena. Pierwsza odsłona będzie dostępna już za niecałe 20 złotych, a kontynuację wyceniono na około 35 złotych. Zakup w pakiecie wiązać się będzie z drobnym rabatem - przy jednoczesnym zakupie obu gier zapłacimy 51,99 zł.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)