Dwa nowe zestawy 360 z GTA IV

Dwa nowe zestawy 360 z GTA IV

Dwa nowe zestawy 360 z GTA IV
marcindmjqtx
12.11.2009 19:34, aktualizacja: 15.01.2016 13:41

Jak informuje Microsoft - pojawią się dwa nowe zestawy z Xbox 360 Elite. Pierwszy z nich - droższy - będzie zawierał, poza konsolą, GTA IV i dwa dodatki na płycie, czyli Episodes from Liberty City. Z kolei w tańszym znajdziemy same rozszerzenia. Jeżeli jeszcze nie graliście, a kręci was wizyta w Liberty City, to moim zdaniem warto rozważyć.

Oferta dostępna będzie od 13 listopada. Pełna treść informacji prasowej w rozwinięciu.

Warszawa, 12 listopada 2009 r. - Firma Microsoft Polska zapowiedziała wprowadzenie do swojej oferty dwóch nowych zestawów promocyjnych z konsolą Xbox 360 Elite i 120 GB dyskiem twardym stworzonych z myślą o fanach serii Grand Theft Auto.

Pierwszy zestaw dedykowany jest graczom, którzy już dawno ukończyli podstawową wersję GTA4. Zawiera on dwa nowe epizody ze świata Liberty City: "Lost and Damned" i "Ballad of Gay Tony". Oba dodatki dołączone są na osobnej płycie DVD w związku z czym, do ich uruchomienia nie jest konieczne posiadanie pełnej wersji GTA IV.

Drugi zostaw stworzony jest dla graczy, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się ?z najnowszą, czwartą, odsłoną najpopularniejszej serii od Rockstar. Zawiera on pełną wersję Grand Theft Auto IV wraz z dodatkowymi epizodami "Lost and Damned" oraz "Ballad of Gay Tony".

Grand Theft Auto IV to kolejna odsłona serii tworzonej przez Rockstar Games. Jedna ?z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych gier w historii przemysłu elektronicznej rozrywki. Rekordowa sprzedaż i głośne premiery - tak w skrócie można określić każdą ?z części GTA. W grze wcielamy się w rolę przestępcy, który zaczyna od drobnych kradzieży ?i włamań a wraz z kolejnymi zadaniami pnie się w górę przestępczej drabinki. Poznaje ludzi, dla których czyjeś życie nie ma żadnej wartości i z czasem staje się jednym z nich.

Epizody "Lost and Damned" i "Ballad of Gay Tony" dostępne są jedynie na konsoli Xbox 360. Zestawy promocyjne można nabyć w sieciach RTV AGD od 13 listopada w cenach: pierwszy 1199 PLN oraz drugi 1249 PLN.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)