Dwa nowe obrazki z Warhammer 40K: Space Marine

Dwa nowe obrazki z Warhammer 40K: Space Marine
25.02.2010 18:44
Dwa nowe obrazki z Warhammer 40K: Space Marine
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Tak, dwa. Od dawna w temacie Warhammer 40K: Space Marine panowała cisza, więc i je przyjmiemy jako znak nadchodzącej sieczki. Bez względu na to, jak wyraźne piętno odcisnął na nich Photo'shoppa, orkijski bóg spaczenia.

Nie wiem za bardzo w jakich kategoriach traktować te obrazki. Losowych szkiców koncepcyjnych? Bardzo ładne. Wysoce obrobionych ujęć z rozgrywki? Oczywiście byłoby miło, gdyby ta gra tak wyglądała, ale jakoś nie wierzę.

W gruncie rzeczy reklamowanie takiej gry jak Space Marine nie wymaga szczególnej inwencji - wystarczy po prostu w regularnych odstępach czasu wypuszczać kolejne materiały z dużą ilością zakutych w zbroje gości i wszyscy będą zadowoleni.

Strasznie lubię wygląd i całą towarzyszącą Kosmicznym Marines otoczkę, mimo, że w życiu nie zagrałem pełnego meczu w oryginalną grę bitewną. Wystarczyło mi kartkowanie White Dwarfa w Empiku. Oczywiście pecetowcy za sprawą Dawn of War mają tego potąd, ale powiedzmy sobie szczerze, faceci z łańcuchowymi mieczami to nie jest coś, co może się znudzić.

[via THQ]

326819496793167914
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)