Dwa dodatki do Wiedźmina 3 to inwestycja czasu na miarę całego Wiedźmina 2

Strona głównaDwa dodatki do Wiedźmina 3 to inwestycja czasu na miarę całego Wiedźmina 2
10.07.2015 09:56
Dwa dodatki do Wiedźmina 3 to inwestycja czasu na miarę całego Wiedźmina 2
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Planujecie zagrać w rozszerzenia Dzikiego Gonu? Zarezerwujcie sobie co najmniej 30 godzin. A może i więcej, bo wizja CD Projektu RED puchnie z dnia na dzień.

bESJisNx

Struktura rozszerzeń Wiedźmina 3 nie ma szczególnie odbiegać od samej gry.

"Rozszerzenia to zupełnie nowe linie fabularne ze wszystkim, co znajdziemy w głównym wątku (przerywniki, nowe postacie, przedmioty, karty do Gwinta) oraz wiele, wiele więcej." - tłumaczy Konrad Tomaszkiewicz z CD Projektu RED.

Serce z Kamienia to pierwszy dodatek, który przyniesie 10 godzin świeżej zabawy. Drugi, pod tytułem Krew i Wino, to z kolei przygoda na 20 godzin. Przynajmniej w planach.

bESJisNz

"Możliwe, że będą większe, bo zawsze tak się dzieje (gdy planujemy ramy czasowe, wychodzi coś dwa razy dłuższego), ale niczego na razie nie obiecuję. Nawet teraz, gdy dodamy do siebie 10 i 20 godzin i porównamy do Wiedźmina 2, to prawie skala całej gry. To będą nowe, bardzo emocjonalne historie. Myślę, że gracze będą zadowoleni." - rozwija Tomaszkiewicz.

Skoro już porównania do poprzedniej gry padają, to muszę to powiedzieć: liczę, że dodatki nie będą tak nudne, jak sam Wiedźmin 2.

[Źródło: GameReactor]

Piotr Bajda

327009577399375914
Udostępnij:
bESJisNJ
Komentarze (0)
bESJisOv