Dwa dodatki do Wiedźmina 3 to inwestycja czasu na miarę całego Wiedźmina 2

Dwa dodatki do Wiedźmina 3 to inwestycja czasu na miarę całego Wiedźmina 2

Dwa dodatki do Wiedźmina 3 to inwestycja czasu na miarę całego Wiedźmina 2
marcindmjqtx
10.07.2015 09:56, aktualizacja: 05.01.2016 15:00

Planujecie zagrać w rozszerzenia Dzikiego Gonu? Zarezerwujcie sobie co najmniej 30 godzin. A może i więcej, bo wizja CD Projektu RED puchnie z dnia na dzień.

Struktura rozszerzeń Wiedźmina 3 nie ma szczególnie odbiegać od samej gry.

"Rozszerzenia to zupełnie nowe linie fabularne ze wszystkim, co znajdziemy w głównym wątku (przerywniki, nowe postacie, przedmioty, karty do Gwinta) oraz wiele, wiele więcej." - tłumaczy Konrad Tomaszkiewicz z CD Projektu RED.

Serce z Kamienia to pierwszy dodatek, który przyniesie 10 godzin świeżej zabawy. Drugi, pod tytułem Krew i Wino, to z kolei przygoda na 20 godzin. Przynajmniej w planach.

"Możliwe, że będą większe, bo zawsze tak się dzieje (gdy planujemy ramy czasowe, wychodzi coś dwa razy dłuższego), ale niczego na razie nie obiecuję. Nawet teraz, gdy dodamy do siebie 10 i 20 godzin i porównamy do Wiedźmina 2, to prawie skala całej gry. To będą nowe, bardzo emocjonalne historie. Myślę, że gracze będą zadowoleni." - rozwija Tomaszkiewicz.

Skoro już porównania do poprzedniej gry padają, to muszę to powiedzieć: liczę, że dodatki nie będą tak nudne, jak sam Wiedźmin 2.

[Źródło: GameReactor]

Piotr Bajda

327009578255018263
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)