Dużo dobra: wielka jak smok porcja rozgrywki z Dragon's Dogma!

Dużo dobra: wielka jak smok porcja rozgrywki z Dragon's Dogma!

Dużo dobra: wielka jak smok porcja rozgrywki z Dragon's Dogma!
marcindmjqtx
23.03.2012 10:31, aktualizacja: 21.01.2016 17:06

Jeśli macie mało czasu, to rzućcie okiem na zwiastun z polskimi napisami. A jeśli macie wolne dwie godziny, to zapraszam na seans z Dragon's Dogma.

Zwiastun znów porusza tematykę towarzyszy, których Dragon's Dogma traktuje dość użytkowo - przypominają mi trochę postaci niezależne, które biegały za nami w Diablo II. Też dobieraliśmy je tak, by uzupełniały nasze umiejętności. O przydatności towarzyszy sporo już zresztą pisałem:

Dwugodzinny materiał wideo to zapis grania na żywo przez twórców - jednym z komentujących jest główny projektant gry. Film jest tak długi, że nie zdążyłem go jeszcze obejrzeć w całości. Podejrzewam, że można zobaczyć większość podstawowych mechanizmów gry.

Przeglądając na szybko zdążyłem wyłapać wspinanie się na wielkiego golema, latanie w szponach harpii, rzucanie świnią (!), strzelanie z łuku do gryfa i podpalanie jego skrzydeł, demolowanie otoczenia, przeglądanie ekwipunku.

Walki z bossami wydają się mocną stroną Dragon's Dogma, co potwierdził jeden z komentarzy na YouTube:

Dark Souls i Shadow of the Colossus mają dziecko. I jest takie słodkie. Może komentator nieco ubarwia, ale i tak jaram się.

Paweł Kamiński

P.S. Obrazek tytułowy pochodzi z tej galerii.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)