Duże ilości naraz Heroesów. W Humble Bundle króluje Might & Magic

Duże ilości naraz Heroesów. W Humble Bundle króluje Might & Magic

Duże ilości naraz Heroesów. W Humble Bundle króluje Might & Magic
marcindmjqtx
29.04.2015 09:03, aktualizacja: 05.01.2016 15:07

Powiedz, jaką część kochasz najbardziej, a ona tam prawdopodobnie będzie.

Pod warunkiem, że Heroes of Might & Magic 3 HD Edition potraktujemy jako oryginalną "trójkę". Na odświeżoną wersję dużo narzekano (wysokie wymagania sprzętowe, fatalnie rozwiązane sterowanie na tablecie), ale w głębi serca to wciąż legendarna gra. By ją kupić, trzeba w Humble Bundle wyłożyć 15 dolarów - wówczas dostajemy też m.in. dostęp do Might & Magic X: Legacy.

W podstawowym pakiecie "co łaska" (ale pamiętajmy o celu charytatywnym) znajdziemy kompletne edycje Heroes of Might & Magic II i IV, 6 odsłon Might & Magic oraz pakiet startowy Might & Magic Heroes Online. Z kolei po uiszczeniu średniej wpłaty, która wynosi aktualnie prawie 12 dolarów i jest chyba rekordem Humble Bundle, czekają m.in. piąta i szósta część "Heroesów" oraz doskonałe Clash of Heroes. A na tym nie koniec - kolejne gry mają do tego pakietu dopiero trafić.

Komisja Kontroli Gier i Zakładów podpowiada, że ukończenie wszystkich gier w pakiecie zajmuje jakiś zylion godzin, a jeśli ktoś uwielbia serię, to trudno wymarzyć sobie lepszy upominek na długi weekend. I prawdziwym skandalem jest, że ten częściowo wypada w weekend.

[Źródło: Humble Bundle]

Marcin Kosman

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)