Drybling w każdym kierunku również w PES 2010. Plus inne nowinki

Drybling w każdym kierunku również w PES 2010. Plus inne nowinki19.08.2009 18:40
Drybling w każdym kierunku również w PES 2010. Plus inne nowinki
marcindmjqtx

Rozczarowani pierwszym filmikiem z rozgrywki PES 2010? Nie jesteście sami. Na szczęście Konami podzieliło się ze światem nowym komunikatem prasowym, w którym (tym razem już na sto procent oficjalnie) potwierdza implementację w grze możliwości dryblowania w każdym kierunku. Będzie to możliwe w wersjach na 360, PC oraz PS3. Co ciekawe, dwie pierwsze platformy, wskutek ograniczeń kontrolerów, będą wymagały do nowego systemu sterowania za pomocą gałek analogowych. Posiadacze PS3 zauważą różnicę również na "krzyżaku" To jednak nie jedyna nowinka.

Oto, co jeszcze przygotowało dla nas Konami we współpracy ze społecznością graczy:

  • PES 2010 będzie jedyną grą, w której gracz będzie miał pełną kontrolę nad bramkarzem. Będziemy mogli przełączyć się na niego i sterować zachowaniem. Ciekawe, przypomina mi się Microprose Soccer, tam też można było się rzucać. Bramkarze dostaną również możliwość jeszcze szybszego rozpoczynania akcji własnej drużyny
  • Nowe animacje oraz ulepszona kontrola nad piłką. Jak co roku...
  • We wszystkich trybach (chyba wieloosobowych...) pojawi się możliwość poproszenia kolegi z drużyny o podanie piłki.
  • W bieżącej edycji uproszczony ma zostać system sztuczek i zwodów. Mają one teraz bardziej naturalnie wynikać z ruchów zawodnika, niż być efektem szybkiego wklepania kombinacji kierunków.

Oczywiście chętnie obejrzę kolejne materiały z rozgrywki, najlepiej by demonstrowały powyższe nowinki. Jednak z ferowaniem daleko idących sądów wstrzymam się przynajmniej do momentu porównania wersji demonstracyjnych PESa i FIFY. Nic nie zastąpi bowiem możliwości własnoręcznego przetestowania gry piłkarskiej.

327119799581042967
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)