Drugi sezon League of Legends wystartował

Strona głównaDrugi sezon League of Legends wystartował
22.11.2011 13:52
Drugi sezon League of Legends wystartował
marcindmjqtx
marcindmjqtx

W League of Legends grają miliony amatorów, którzy marzą, aby zdobyć esportową sławę i pieniądze. Właśnie rozpoczął się oficjalnie drugi "sezon" tej jednej z najpopularniejszych obecnie gier sieciowych.

Na przestrzeni następnego roku najlepsi gracze skupieni w pięcioosobowych drużynach będą rywalizować w rozmaitych turniejach i zawodach, których łączna pula wynosi 5 mln dolarów.

Jeżeli nigdy wcześniej w LOLa nie graliście, to jest to równie dobra okazja co zwykle, aby zobaczyć, o co chodzi w tym całym zamieszaniu, w którym dziennie bierze udział 4 mln osób.

Jeżeli zrobiliście sobie od LOLa przerwę, to co nowego czeka na was w drugim sezonie? Zmiany były wprowadzane stopniowo, na przestrzeni ostatnich tygodni i obejmują m.in. nowe Czary Przywoływacza (i zmiany w tych już istniejących), a także przebudowane drzewka specjalizacji. Oprócz tego trwają również testy trybu obserwatora.

Niedługo, teoretycznie już teraz, zostaną wprowadzone usprawnienia w organizacji własnej drużyny i śledzenia jej postępów. W końcu wszyscy amatorzy mogą marzyć o sukcesie, tak?

Konrad Hildebrand

327260983544795961
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)