Drugi odcinek Life is Strange 2 pojawi się pod koniec stycznia

Drugi odcinek Life is Strange 2 pojawi się pod koniec stycznia

Drugi odcinek Life is Strange 2 pojawi się pod koniec stycznia
Joanna Pamięta - Borkowska
19.12.2018 11:30

Mam nadzieję, że do tej pory nie zapomnę bohaterów.

A dokładnie - 24 stycznia. Z tej okazji pojawił się zwiastun live action, z żywymi aktorami. Jednak osobom, które nie znają pierwszego odcinka, stanowczo odradzam oglądanie go, zdradza bowiem jedną z ostatnich scen w grze. Może nie najważniejszą, ale sporo wnoszącą do tytułu i będącą niejako zapowiedzią klimatu ciągu dalszego:

Life is Strange 2 - Live Action Trailer [PEGI]

Muszę przyznać, że aktor grający Seana wygląda raczej na dwudziestolatka, co mocno kontrastuje z jego młodym głosem. Jest to o tyle ciekawe, że to ten sam aktor, który w grze użycza mu głosu. Ponieważ jest to żywcem wyjęta scena z gry, dialogi są identyczne.

Co szykuje się w kolejnych przygodach braci Diaz?

Podobnie jak u nas, w Life is Strange 2 nastała zima. Walka z mrozem to niejedyna przeszkoda w podróży - Daniela dopada choroba i chłopcy są zmuszeni szukać schronienia w starym domu ich dziadków. Tutaj mają szansę na rekonwalescencję oraz poznanie mocy Daniela. Również tutaj poznają bohatera The Awesome Adventures of Captain Spirit - Chrisa. Całkiem możliwe zatem, że ujrzymy scenę z tego krótkiego dema, które pojawiło się po E3. Tak się bowiem dzieje, że pod koniec The Awesome Adventures... na scenę wkraczają bracia Diaz i Daniel używa swych mocy, by pomóc Chrisowi.

Jak wybrną z tej kabały i czy Daniel nauczy się panować nad swymi mocami? O tym dowiemy się już za miesiąc... chwila, już? Pięć odcinków pierwszej części ukazało się w okresie między 30 stycznia o 20 października 2015.  Jeśli druga część będzie tak samo długa i odstępy czasowe między odcinkami wyniosą tyle samo, co między pierwszym i drugim, czyli cztery miesiące, to zakończenia serii możemy się spodziewać w połowie 2020 roku. Mam nadzieję, że DONTNOD przyspieszy tempo.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)