Druga edycja Good Game Expo za nami. Czekamy na trzecią?

Druga edycja Good Game Expo za nami. Czekamy na trzecią?

Druga edycja Good Game Expo za nami. Czekamy na trzecią?
Paweł Olszewski
05.06.2017 12:27

Rzut oka na nasze stoisko na Good Game Expo, imiona trzech superhotowych wymiataczy i plany na przyszłość organizatorów targów.

Ulokowana w podwarszawskim Nadarzynie impreza nie ma tylu przedpremierowych nowości co WGW czy PGA. Skalą ustępuje też najważniejszym e-sportowym mistrzostwom. Co nie znaczy, że nie ma tam w co grać, zarówno dla zabawy jak i dla nagród. Na miejscu odbyło się kilka turniejów, były też tzw. strefy wolnego grania. Na Good Game byliśmy też my, jako Polygamia - jeżeli nie widzieliście naszego stanowiska na żywo, to teraz możecie nadrobić to w poniższej galerii.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Na PC śmigał natomiast Superhot. Nie najnowszy, ale wciąż wciągający. Zrobiliśmy też w nim mały konkurs - ochotnicy grali na konkretnym poziomie w trybie Endless, a ich celem było zabicie jak największej liczby przeciwników w 60 sekund. Prawdziwym wymiataczem okazał się Szymtar1 – po krótkim treningu rozwalił 14 przeciwników. Drugi był Maurycy z 12 killami na koncie, a trzeci Ewotsas (11). Dzięki uprzejmości chłopaków z Superhot Team wszystkich trzem graczom możemy przekazać steamowy kod na grę. Gratulujemy i zachęcamy was do sprawdzenia swoich maili. 11 zabójstw wykręcił też później hubi, który dostanie od nas grę niespodziankę.

Obraz

Galeria pokazuje nasze stoisko. Na dniach opublikujemy też na Polygamiii krótką wideorelację pokazującą całą halę Good Game i Comic Con.

Paweł Olszewski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)