Druga beta Street Fighter V wystartuje jeszcze przed końcem października

Druga beta Street Fighter V wystartuje jeszcze przed końcem października

Druga beta Street Fighter V wystartuje jeszcze przed końcem października
marcindmjqtx
08.10.2015 10:03, aktualizacja: 05.01.2016 14:52

Pozwoli Capcomowi sprawdzić m.in. opcję walk międzyplatformowych.

Drugi etap bety rozpocznie się 22 października i potrwa trzy dni. Jeśli załapaliście się na pierwszy, to powinniście dostać maila z dalszymi instrukcjami. Jeśli nie, wciąż możecie zgłosić chęć udziału w testach, choć nie ma gwarancji, że zostaniecie wybrani.

A testowania ma być sporo. Najważniejsze ma być sprawdzenie jak sprawują się walki pomiędzy posiadaczami PC oraz PS4. To ciekawa funkcjonalność i Capcom chce zebrać jak najwięcej danych, by w dniu premiery gry wszystko działało jak należy. Ta funkcjonalność będzie testowana 24 i 25 października.

Zmieni się ekipa. W pierwszym dniu bety dostępni będą Ken, Necalli, Vega oraz R. Mika. Później dojdą jeszcze Rashid oraz Karin.

Sprawdzimy też matchmaking, tablice wyników, wyszukiwanie najlepszych graczy, by podejrzeć ich strategie oraz ekonomię gry. Capcom po raz kolejny przyjrzy się tempu w jakim gracze zarabiają w grze pieniądze na dodatki, by w pełnej grze system był odpowiednio zrównoważony. Możecie natomiast zapomnieć o transferze monet z bety do pełnej wersji Street Fighter V. Tak dobrze nie ma.

[źródło: PS Blog]

Maciej Kowalik

326866326046468375
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)