Driver

Oskar Nowak

13.05.2005 00:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Driver

Wymagania technicznePogram nie będzie działał bez karty graficznej 3D współpracującej z D3d lub 3dfx Glide!!! Zaleca się minimalnie 200 Mhz, ale tutaj gra zamienia się w męczarnię. Przy 266 MHZ jest już troszkę lepiej, a najlepiej 300 Mhz i więcej. Po wtóre potrzeba "troszeczkę" miejsca na "twardzielu" (około 200 MB). Przy moim sprzęciku (400 MHz, 128 MB RAM, Nvidia Riva TNT2 32 MB) nie mam żadnych problemów, często ktoś do mnie przychodzi i mówi: "Stary, daj zagrać w Drivera!". No ale nie ma się co dziwić, sprzęt komputerowy staje się coraz lepszy, a gry mają coraz większe wymagania.

MenuW menu głównym możemy pojeździć na wiele różnych sposobów. Opiszę tu krótko każdy z nich. Undercover- jest to krótki sprawdzian umiejętności jeżdżenia, po zdaniu którego rozpoczynamy wykonywanie zleceń dla różnych ludzi i w różnych miastach. Car Chases- tu możemy zobaczyć, jak przykładowo jeździ komputer, oraz możemy wgrać swoje własne (nagrane wcześniej) widowiska. Training- tutaj szlifujemy swoje umiejętności. Do wyboru Car Park lub Desert. Cheats- Nie trzeba mówić, do czego to służy.. Driving Games - Tutaj możemy się pobawić naszym samochodem. Do wyboru mamy:

Pursit - ścigasz drugi samochód. Wygrywasz, jeśli do końca upływu czasu będziesz go miał na muszce lub po prostu go rozwalisz. Gateway - Lose the tail man! Wygrywasz, jak zwiejesz "Smerfom".Cross Town Checkpoint - jeździsz po mieście "zaliczając" przy tym wyznaczone przez komputer punkty.Trail Blazer - w mieście ustawione są słupki, typowy slalom. Uwaga na samochody!!!Survival - jednym słowem walka o życie. Goni Cię masa zdesperowanych Smerfów Kamikadze. Wygrasz, jeśli im uciekniesz.Dirt Track - jeździsz po kilku specjalnych torach, na czas...Carnage - musisz w ciągu około dwóch minut rąbnąć w jak największą liczbę aut. Take A Ride - drogowa zabawa w dowolnie wybranym mieście. A więc możesz "rajdować" w: Miami - Floryda kojarzy się każdemu z ciepłymi plażami, pięknymi dziewczynami i fajnymi wozami. Miasto ma dużo szerokich ulic, uważam więc je za najłatwiejsze do zgryzienia dla początkującego kierowcy. San Francisco - Moje ulubione miasto. Przypomina mi się film "Bullit", gdzie Steve McQueen jako były kierowca rajdowy pruje Mustangiem, skacząc co chwila na stromych uliczkach tegoż miasta. Ten film może wszystko powiedzieć o "Św. Franciszku". A do tego dochodzi słynny Golden Gate.Los Angles - Ameryka lubi pościgi, zabójstwa i inne trzymające w napięciu rzeczy. Najczęściej odbywają się one właśnie w Los Angeles. JA zbytnio nie lubię tego miasta, chyba ze względu na zmniejszoną ilość glin, po prostu bez nich jest nudno.New York - Który z nas nie zna Nowego Yorku. Wysokie wieżowce, słynny Central Park, szerokie drogi i inne ciekawe rzeczy. Może być.Opcje - możemy ustawiać jakość obrazów, dźwięków i innych ważnych wątków.High Scores - tutaj możemy zerknąć, co dotychczas osiągnęliśmy w różnych "zabawach". Mała szkoła jazdyA więc zaczynamy. Proponowałbym wybrać moje ulubione miasto, czyli San Francisco do wolnej jazdy (oczywiście jest ono dostępne dopiero po przejściu określonej ilości misji). Tutaj trzeba się nauczyć porządnie manewrować. Nie wiem dokładnie od czego zacząć. Podam przykłady na pierwotne ustawienia.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)