Dreamfall Chapters będzie (jednak) wydawane w odcinkach

Dreamfall Chapters będzie (jednak) wydawane w odcinkach

Dreamfall Chapters będzie (jednak) wydawane w odcinkach
marcindmjqtx
30.06.2014 16:44, aktualizacja: 05.01.2016 15:34

Pierwszy epizod - w listopadzie.

Red Thread Games, studio odpowiedzialne za Dreamfall Chapters, poinformowało, że ich najnowsza gra będzie pojawiać się w epizodach. To w sumie zgodne z tytułem, ale do tej pory nie było to jeszcze wiadome. Pierwszy z nich zagości na naszych monitorach już w listopadzie bieżącego roku.

Decyzja ta spowodowana jest chęcią dotrzymania terminu danego graczom w czasie kickstarterowej kampanii. Twórcy tłumaczą, że fizycznie nie są w stanie skończyć gry do listopada, a jednocześnie nie zamierzają zawieść fanów, którzy wyłożyli pieniądze na jej produkcję. Dzięki podjęciu takich kroków, projekt ma być dopieszczony do granic możliwości, a dodatkowy zysk ze sprzedaży pierwszego odcinka pomoże w produkcji kolejnych "rozdziałów".

Dreamfall Chapters: Book One, jak i wszystkie kolejne, będziecie mogli nabyć na platformie Steam, rodzimym Good Old Games oraz w Humble Store, pomagając przy okazji organizacjom charytatywnym.

Gdybyście chcieli przypomnieć sobie, ile dolarów udało się twórcom zebrać (półtora miliona) albo pozyskać więcej informacji o samej produkcji, zajrzyjcie tutaj.

[Źródło: Joystiq]

Oskar Śniegowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)