Dragonborn zawitał na polskie wesele [The Elder Scrolls V: Skyrim]

Strona głównaDragonborn zawitał na polskie wesele [The Elder Scrolls V: Skyrim]
22.01.2012 12:25
Dragonborn zawitał na polskie wesele [The Elder Scrolls V: Skyrim]
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Spokojnie, nie chodzi o wojownika w rogatym hełmie, który wpadł i zjadł i wypił wszystko, co było do zjedzenia i wypicia. Pewna para wybrała oryginalny utwór do pierwszego tańca. AKTUALIZACJA: Wiemy już kim jest szczęśliwa para.

bEEqRKyd

Można zgadywać, że obydwoje są graczami i obydwoje lubią The Elder Scrolls V: Skyrim. Albo on lubi grę, a ją zachwycił piękny cover utworu "The Dragonborn Comes" ze ścieżki dźwiękowej, wykonany przez malukah (polecam!).

Tak czy siak - ich pierwszy taniec był właśnie do tej piosenki.

Życzymy szczęścia.:)

bEEqRKyf

Ciekawostka - to polskie wesele. Może państwo młodzi są wśród naszych czytelników? Jeśli to wasz film oglądamy - dajcie znać, skąd taki pomysł.

AKTUALIZACJA:

Przewidziałem, odezwał się do mnie bohater tego filmu, Szymon. Wraz z Gosią wybrali ten kawałek, ponieważ:

Obydwoje jestesmy graczami i fanami Skyrim (obecnie gra tylko panna mloda bo ja jestem zbyt zajety praca nad tworzeniem gry ;) ) Piosenka (cover Malukah) do tego stopnia przypadala nam do gustu ze jak widac wybralismy ja do pierwszego tanca tym bardziej ze cale wesele bylo w klimacie fantasy / nerd :P No i widzicie, niedowiarki - jak graczem jest się całe życie to i na graczy się trafia. I można sobie wybrać wspólnie fajny utwór na wesele.

bEEqRKyl

[dzięki, Mateusz]

Paweł Kamiński

327228512669554730
bEEqRKzb