Dragon's Dogma na Xboksie z wcześniejszym dostępem do dema Resident Evil 6

Dragon's Dogma na Xboksie z wcześniejszym dostępem do dema Resident Evil 6
marcindmjqtx

31.01.2012 17:33, aktual.: 05.01.2016 16:58

Dragon's Dogma samo z siebie nie rozpaliło jeszcze specjalnie naszego pożądania. Ale dostęp do wersji demonstracyjnej Resident Evil 6 aż 60 dni wcześniej, niż trafi ona na inne platformy? To już niezła zachęta nie tylko do kupna gry, ale i wybrania wersji Xboksowej.

A więc tak - demo zapowiedzianego całkiem niedawno Resident Evil 6 pojawi się w usługach sieciowych Sony i Microsoftu 5 września. Oczekiwanie na możliwość sprawdzenia co też Capcom zamierza zrobić z jedną ze swoich najważniejszych serii może być jednak krótsze. 25 maja do sklepów trafi bowiem Dragon's Dogma - action RPG, w którym zmasakrujemy sporo mitycznych stworzeń. Na Xboksie oprócz kolejnej dawki siekaniny, w pudełku znajdziemy też kod, pozwalający pobrać demo Resident Evil 6 już 3 lipca.

Resident Evil 6 to jeden z tych tytułów, które śnią się wielu graczom po nocach. Nie sądzę, by fani serii mogli spać spokojnie czekając na wrzesień, ze świadomością, że inni już grają w demo. Dragon's Dogma na 360 pewno znajdzie z tej okazji dodatkowych nabywców. Skusicie się dla niego na wersję Xboksową?

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)