Dragon's Dogma hitem, będą kolejne części

Dragon's Dogma hitem, będą kolejne części

Dragon's Dogma hitem, będą kolejne części
marcindmjqtx
25.06.2012 09:55, aktualizacja: 05.01.2016 16:43

Capcom pochwalił się, że wysłał już do sklepów ponad milion pudełek z Dragon's Dogma. To świetny wynik, jak na nową markę i pozwala myśleć o jej przyszłości z nadziejami.

Przeczytaj naszą recenzję Dragon's Dogma

Najwięcej nabywców gra znalazła w Japonii, gdzie w ciągu dwóch pierwszych tygodni znalazła prawie 400 tysięcy nabywców. Wyniki pierwszego tygodnia po premierze sprawiły nawet, że stała się najszybciej sprzedającą się nową marką w Japonii od dekady. Na zachodzie Dragon's Dogma nie poszło już tak wyśmienicie, w pierwszym tygodniu w USA sprzedało się mniej, niż 100 tysięcy pudełek, aczkolwiek w Wielkiej Brytanii grze udało się zadebiutować na trzecim miejscu najlepiej sprzedających się gier.

Capcom jest bardzo zadowolony i planuje rozwinięcie nowej marki w ważną dla firmy serię gier. Na pewno doczekamy się więc przynajmniej jednego sequela. Ale zanim nadejdzie jego czas, możecie spodziewać się kolejnych dodatków do Dragon's Dogma. Może bardziej znaczących, niż te dotychczasowe.

Cieszy was sukces Dragon's Dogma? Mnie bardzo. Po pierwsze, to szalenie efektowna i wciągająca zabawa w polowanie na potwory. A po drugie, zawsze miło, kiedy nowa i dobra marka przebija się i zabezpiecza swoją przyszłość. Takiemu Kingdoms of Amalur: Reckoning na przykład nie wyszło, co mnie bardzo smuci.

źródło: Eurogamer

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)