Dragon's Dogma 2 już właściwie pewna, a tymczasem jedynka dostanie nowe demo

Dragon's Dogma 2 już właściwie pewna, a tymczasem jedynka dostanie nowe demo
marcindmjqtx

01.08.2012 12:28, aktual.: 05.01.2016 16:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wygląda na to, że choć Capcom nie sprzedał planowanych 10 milionów Dragon's Dogma, to firma jest zadowolona z wyników gry i będzie rozwijać markę. Cieszy mnie to bardzo.

Hideaki Itsuno wyraził się jasno w rozmowie z magazynem Famitsu: część druga powstanie i będzie zdecydowanie większa, niż poprzedniczka. Tworząc Dragon's Dogma wykorzystano zaledwie 60-70% pomysłów na grę, zaś mapa świata Gransys stanowi tylko 2/3 tego, co wcześniej planowano. Odpadła np. możliwość tworzenia własnych questów.

Taka decyzja ma z pewnością związek z dobrymi wynikami za pierwszy kwartał jakie zaraportowała firma. Zanotowano 16,9 milionów dolarów zysku, w którym znaczny udział miały gry - w tym ponad milion kopii Dragon's Dogma. Wprawdzie firma nie do końca była zadowolona z tego jak ich RPG akcji poradził sobie za granicą, ale popularność na rynku japońskim to wynagrodziła.

Pewnie dlatego firma cały czas pamięta o posiadaczach gry oraz nie rezygnuje z promocji. Grający w Dragon's Dogma dostaną patcha, który dołoży możliwość włączenia trybu "łatwego" w każdym momencie gry. Łatka pojawi się 6 sierpnia.

Z kolei posiadacze PS3, którzy jeszcze nie grali w Dragon's Dogma, będą mogli 9 sierpnia ściągnąć nowe demo gry, w którym czeka ich walka z Hydrą, a także możliwość edytowania swojego "pionka" oraz przeniesienie zapisanego stanu do pełnej wersji gry.

Skończyliście Dragon's Dogma? Ja przyznaję, że zatrzymałem się na chwilę przed finalną bitwą i łażę po świecie wykonując drobne zadanka oraz polując na losowe potwory. Podobnie jak w TESV: Skyrim - nadal świetnie się bawię.

Paweł Kamiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)