Dragon Quest IX to, Dragon Quest IX tamto... No dobra, ale o co chodzi?

Dragon Quest IX to, Dragon Quest IX tamto... No dobra, ale o co chodzi?08.01.2009 19:12
Dragon Quest IX to, Dragon Quest IX tamto... No dobra, ale o co chodzi?
marcindmjqtx

Nie pamiętam, ile już wpisów na temat Dragon Quest IX napisałem zarówno na tej, jak i na starej Poly. I mimo, że to w pierwszej kolejności gra fabularna, to jeszcze ani słowo paść nie mogło o historii. Nie mogło, bo Square Enix dopiero teraz zdecydowało się nam ją ujawnić. Nieźle, co? Mają PRowy łeb. Ale przechodząc do konkretów...

Akcja toczy się w świecie aniołów. Mają chłopaki i dziewczyny taką robotę, że pracują na miłość ze strony zwykłych śmiertelników, co objawia się otrzymywaniem Star Aura. Po co im one? Ofiaruje się je World Tree, a dzięki temu otrzyma się kiedyś możliwość przejścia do świata bogów. I tutaj brak zaskoczenia - gracz też będzie aniołem. I niewiele więcej wiadomo. Na pewno do wypełnienia będzie masa questów, prawdopodobnie wieloosobowo też, poza główną osią historii.

Square Enix szczędzi informacji bo wie, że pod tą marką sprzeda cokolwiek nie wymyśli. Miło jednak już coś wiedzieć. Anioły? Może być. Niewykluczone jest załapanie się nawet na jakieś małe kontrowersje. Zwłaszcza u nas.

Jakub Tepper

[via IGN]

326965946286037034
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)