Dragon Age Legends wyląduje na Facebooku

Dragon Age Legends wyląduje na Facebooku03.11.2010 14:45
marcindmjqtx

Electronic Arts zapowiedziało Dragon Age Legends, czyli zupełnie nowe RPG, przeznaczone specjalnie do zabawy w serwisie Facebook. Coraz więcej dużych gier ma swoje społecznościowe odpowiedniki i najwyższy czas się z tym pogodzić.

Darmowa gra będzie przeznaczona do typowo facebookowej zabawy, dla ludzi w każdym wieku. Zaoferuje tryb kooperacji oraz odblokuje specjalną zawartość w nadchodzącym wielkimi krokami Dragon Age 2.

Mark Spenner z EA 2D nie kryje zadowolenia ze współpracy z BioWare.

Jesteśmy zaszczyceni współpracą z BioWare, której celem jest pokazanie uniwersum Dragon Age setkom milionów graczy na Facebooku. Chcemy zmianić postrzegania społecznościowej rozgrywki i zachęcić nowych graczy do platformy jaką jest Facebook - poprzez podniesienie poprzeczki jakości produktów. Dragon Age Legends dostarczy głębokie, złożone doświadczenie i zachwyci graczy dzięki przyszłościowym rozwiązaniom. Czy te wzniosłe deklaracje faktycznie przełożą się na jakość rozgrywki, czy też znów dostaniemy typowe facebookowe klikadło? Nie omieszkamy sprawdzić Dragon Age Legends w naszym cotygodniowym cyklu Co ludzie klikają.

[via MCV UK] Paweł Winiarski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)