Dragon Age 2 było robione na szybko?

Inon Zur to bardzo znany kompozytor muzyki do gier. Pracował między innymi przy takich tytułach, jak Fallout 3, Prince of Persia, Syberia 2 czy właśnie obie odsłony Dragon Age. O tej ostatniej wypowiedział się w sposób, który raczej nie przysporzy mu sympatii szefostwa Bioware...

marcindmjqtx

Zur stwierdził, że zdaje sobie sprawę z tego, że w przypadku muzyki w Dragon Age 2 może być jeszcze trochę błędów. Skąd się wzięły? Kompozytor tłumaczy się, mówiąc, że gra, jak i ścieżka dźwiękowa, przygotowywane były w pośpiechu. Electronic Arts chciało jak najbardziej wykorzystać sukces pierwszej części, co pewnie nie sprzyjało perfekcjonizmowi.

Zdaje sobie sprawę z tego, że Zur wypowiada się tylko na temat muzyki w grze (a więc swojej pracy), ale nie sądzę, żeby szefostwo Bioware czy EA przychylnie spoglądało na takie komentarze ze strony twórcy. Zwłaszcza w sytuacji, w której Dragon Age 2 już spotyka się ze sporą dozą niechęci niektórych graczy. Krótko mówiąc, Zur chyba popełnił drobną gafę.

My w każdym razie możemy być mu wdzięczni za szczerość. W końcu pośpiech nie był na pewno problemem tylko w przypadku muzyki. Jeśli napotkacie jakieś niedoróbki (zdarzają się, oj zdarzają...) w Dragon Age 2, to już wiecie, na co zwalić za nie winę.

[via CVG]

Tomasz Kutera

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościmuzyka360
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.