Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Dota Underlords nie zwalnia tempa! Protoprzepustka w przyszłym tygodniu

Strona głównaDota Underlords nie zwalnia tempa! Protoprzepustka w przyszłym tygodniu
04.07.2019 15:00
Dota Underlords nie zwalnia tempa! Protoprzepustka w przyszłym tygodniu
Łukasz Jarkiewicz
Łukasz Jarkiewicz
bDSFDTiu

A dzisiaj zawita aktualizacja.

bDSFDThN

Liczba aktywnych graczy maleje, ale Valve nie zamierza odpuścić ich utraty tak łatwo. We wtorek dowiedzieliśmy się kilku informacji na temat najbliższych nowości w tym automatycznym symulatorze walki. Sam to wymyśliłem.

Zacznijmy od najbliższej aktualizacji, która zostanie udostępniona już dzisiaj. Nakreślę kilka najistotniejszych zmian, więc po szczegóły zapraszam do samej gry. Zacznijmy od przerobionych sojuszy szamanów i czarnoksiężników, które sprowadzą na te postacie kilka poprawek. Zostaną także dodane trzy nowe przedmioty. Twórcy zwrócili też uwagę na działanie przedmiotów sojuszu i serii zwycięstw, porażek, więc i w nich ujrzymy nieco poprawek. Otrzymamy także dużą tablice wyników.

Deweloperzy kończą pracę nad kilkoma eksperymentalnymi funkcjami. Nie znamy daty ich wprowadzenia, ponieważ przedtem muszą zostać przetestowane. W następnym tygodniu trafi do gry system postępów i protoprzepustka bitewna. To już nie moja sprawka. Wersja bety przepustki bitewnej ma pozwolić pracować nad jej systemem i zbierać opinię graczy na temat jej zalet i wad, a także zawartości, która trafi do przepustki bitewnej pierwszego sezonu.

325364624822515676

Valve już jakiś czas temu ogłosiło plany rozwoju gry, z których wynika, że te dzisiejsze są dopiero początkiem. I bardzo dobrze, ponieważ liczba graczy znacząco spada z każdym dniem. Z rekordowej liczby 200 tys. walczących pozostała już połowa. Nie zapowiada się, aby sytuacja miała ulec poprawie, więc jedyną nadzieją na utrzymanie dobrej passy jest nowa zawartość, która zachęci do powrotu. Mi brakuje przede wszystkim szybszych rozgrywek, ponieważ aktualnie w bitwie możemy spędzić nawet kilkadziesiąt minut. W planach deweloperów jest tryb turbo, więc pozostaje jedynie na niego czekać.

bDSFDTiL