DOTA 2 na tabletach? Valve już testowało...

DOTA 2 na tabletach? Valve już testowało...11.12.2012 10:47
DOTA 2 na tabletach? Valve już testowało...
marcindmjqtx

...i póki co są średnio zadowoleni, ale Gabe Newell nie przekreśla tego pomysłu.

Dla nas Video Game Awards to okazja do pooglądania nowych zwiastunów, ale zachodni dziennikarze mają ten komfort, że na imprezie pojawia się wielu twórców gier. W tym roku był to m.in. Gabe Newell, który wraz z zespołem odbierał nagrodę dla Half-Life 2.

Jason Schreier z Kotaku zapytał go przy tej okazji, nad jakimi ciekawymi projektami pracuje obecnie Valve.

Pracujemy nad uruchomieniem DOTA 2 na tabletach. Na razie nieco się rozczarowaliśmy. Na szczęście tablety bardzo szybko się rozwijają i myślę, że osiągną wydajność jakiej potrzebujemy w niedalekiej przyszłości. Szczerze mówiąc, to trochę nie wiem, co myśleć. Z jednej strony, do pewnego stopnia mogę sobie wyobrazić DOTĘ na tablecie. Jednak potem przypominam sobie o sytuacji, jaka dzieje się w czasie każdej potyczki, gdzie trzeba szybko i precyzyjnie kliknąć, by użyć umiejętności i nijak nie widzę tego na ekranie dotykowym.

Dlatego nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Newell żartował... Z drugiej strony jakby kilka lat temu powiedział, że zrobią konsolopeceta ze Steamem, też bym pomyślał, że żartuje. Więc może po prostu Gabe patrzy daleko w przyszłość.

Paweł Kamiński

327020369058289706
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)