Dorzucicie parę groszy na japońskie RPG prosto z Polski?

Strona głównaDorzucicie parę groszy na japońskie RPG prosto z Polski?
03.06.2015 14:45
Dorzucicie parę groszy na japońskie RPG prosto z Polski?
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Polscy twórcy brali się za rogi z różnymi gatunkami, ale śmiałków porywających się na jRPG sobie nie przypominam. Panie, panowie, przed Wam Regalia.

Regalia dopiero co prawda na Kickstartera trafiła, ale oddany zespół pracuje nad nią od sześciu miesięcy. Zebranie 40 tysięcy dolarów zagwarantuje wydanie owocu ich trudów na PC. W planach jest też przeniesienie gry na platformy bliższe japońskiemu RPG i geograficznie, i dziejowo, czyli konsole. Wszystko zależy jednak od hojności graczy. Porty hulającej na silniku Unity Regalii pojawią się jako kolejne progi po zebraniu podstawowej kwoty.

Studio Pixelated Milk obiecuje w rozgrywce hybrydę Persony i Disgaei z odpowiednio wyważeniem płynności i złożoności, strategicznym zacięciem oraz elementami gier 4X. Wiecie, budowanie wioski, pertraktacje z sojusznikami czy wrogami, taka sytuacja. Całość ma zwieńczyć śliczna oprawa 2D i dużo "gry w grze" z proceduralnie tworzoną zawartością, wyższymi poziomami trudności i trybem New Game Plus. Są też zawsze chwytliwe zapewnienia o braku DRM, miktrotransakcji oraz wersji Early Access.

Na 30 dni do zakończenia zbiórki, Regalia zebrała nieco ponad 6 tysięcy dolarów.

[Źródło: Kickstarter]

Piotr Bajda

327278571620422457
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)