Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

DOOM pozytywnie zaskoczył recenzentów. Piekło zamarzło?

Strona głównaDOOM pozytywnie zaskoczył recenzentów. Piekło zamarzło?
20.05.2016 15:38
DOOM pozytywnie zaskoczył recenzentów. Piekło zamarzło?
Maciej Kowalik
Maciej Kowalik
bDSnGzdy

Byłem, widziałem - dalej w nim gorąco. A gdy gra zbiera świetne oceny, to pozostaje się tylko cieszyć.

bDSnGzcR

Zwłaszcza, że mówimy przecież o powrocie kultowej marki. Jednej z tych kilku, na których naprawdę wychowało się moje pokolenie graczy. Tyle lat w produkcji, zawieszenia, restarty i co? I na Metacritic średnia 84-87/100, a i my mogliśmy wprowadzić nową oceniaczkę, zaczynając od oceny maksymalnej. Co DOOM zgarnął od innych?

Jim Sterling wystawił 9/10, stwierdzając, że to dowód na to, że id Software wie, co wychodzi im najlepiej. Jego zdaniem trzeba nam więcej gier, które nie polegają na pojedynczych pomysłach ani nie łakną poważnego traktowania. Największa wada? Loadingi. Multiplayer? Zwykły, ale zabawny. Ale...

Game Informer jakość DOOM-a wycenił na 8,75/10. Matt Bertz twierdzi, że choć gra wraca do korzeni gatunku, to o dziwo jest całkiem świeża. Również jego zdaniem grę powinno się kupić dla kampanii, a pozostałe elementy traktować jako bonus.

325662623243057116

James Davenport z PCGamera wystawił 88/100 głównie ze względu na tryb dla jednego gracza. Ceni ten powrót do korzeni i przypomnienie, że strzelaniny mogą być czymś więcej, niż korytarzówkami, w których chowamy się za osłonami, by sprzedać headshota wrogowi stojącemu na drodze kolejnego rozdziału politycznego dramatu.

bDSnGzcT

To prawie najniższa ocena odnotowana przez Metacritic, choć dodajmy, że wiele serwisów nie wydało jeszcze werdyktu. Bethesda nie dostarczyła gry mediom przed premierą. Ale są też inne noty:

Maciej Kowalik

bDSnGzdP