Donkey Kong Country: Tropical Freeze doczekało się pierwszej oceny

Strona głównaDonkey Kong Country: Tropical Freeze doczekało się pierwszej oceny
12.02.2014 09:20
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDflfRhO

I wygląda na to, że Wii U doczekało się nowego hitu.

bDflfRhh

Donkey Kong Country: Tropical Freeze jest następcą wydanego w 2010 roku na Wii, świetnie ocenianego przez krytyków Donkey Kong Country Returns. W najnowszym numerze magazynu Game Informer pojawiła się pierwsza recenzja gry. Platformówka została oceniona na 9,25/10, co jest najwyższą notą przyznaną w lutowym wydaniu czasopisma.

W tekście redaktorzy chwalili głównie jej dobrze wyważony poziom trudności oraz ogromne zróżnicowanie leveli. Tytuł oferuje graczowi do przebycia sześć światów, czyli o dwa mniej niż poprzednia część, jednak rekompensowane jest to podobno dłuższymi poziomami. Jeśli chodzi o technikalia, to nowe przygody Małpy w krawacie uruchamiają się w natywnej rozdzielczości 720p. Animacja utrzymuje się natomiast na poziomie płynnych 60 klatek na sekundę.

Donkey Kong Country: Tropical Freeze trafi na sklepowe półki 21 lutego. Jak na razie na oficjalnej stronie Nintendo można obejrzeć trailer gry wyświetlany właśnie w 60 fpsach. Wystarczy kliknąć "gameplay", a następnie "Watch gameplay trailer".

bDflfRhj

[Źródło: Nintendo Everything]

Michał Pisarski

324551878346553308
bDflfRif