Dodatkowych wojowników z Mortal Kombat X będziemy mogli testować za darmo

Dodatkowych wojowników z Mortal Kombat X będziemy mogli testować za darmo

Dodatkowych wojowników z Mortal Kombat X będziemy mogli testować za darmo
marcindmjqtx
03.04.2015 11:58, aktualizacja: 05.01.2016 15:08

Predator czy Jason będą wymieniać się w ramach ograniczonej, darmowej rotacji.

Jak zapatrujecie się na gościnne występy bohaterów, którzy najwidoczniej trafili do złej bajki? Osobiście wielkim fanem takich pomysłów w Mortalu nie jestem. Jeszcze mniej podoba mi się ewidentne wyciąganie łap w kierunku mojego portfela, jakim jest oferowanie paczki z Tanyą, Tremorem, Predatorem i Jasonem jeszcze przed premierą. No, ale to znak czasów, a Warner Bros. to wydawca, który nie lubi tracić okazji do wyciśnięcia ze swoich gier każdej złotówki.

Okazuje się jednak, że gdy nagle zapragniecie wziąć Predatorem rewanż na rasie ludzkiej za to, co Arnold zrobił jego bratu w pewnej dżungli, nie będziecie musieli sięgać do kieszeni. Przynajmniej do momentu, gdy będzie chodziło tylko o zabawę, a nie rywalizację. W Mortal Kombat X znajdziemy tryb pozwalający testować płatne postacie. Dostępny w nim garnitur wojowników będzie rotował po ustalonym czasie.

Jak wspomniałem - tryb będzie służyć do zabawy, więc rankingowych meczów nowymi bohaterami za darmo nie rozegramy. Ale w okolicach 5 minuty powyższego wywiadu możecie usłyszeć jak Ed Boon wyjaśnia, że będziemy mogli przejść wszystkie szczeble dedykowanej Jasonowi wieży, nawet jeśli nie kupimy postaci.

Wygląda na to, że deweloper stara się trochę zminimalizować narzekanie graczy, którym współczesne cięcie gier na kawałki wciąż jest nie w smak.

[źródło: Angry Joe]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)