Dodatki do Battlefield 3 wystartują w czerwcu

Dodatki do Battlefield 3 wystartują w czerwcu
marcindmjqtx

07.03.2012 14:29, aktual.: 05.01.2016 16:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Październikowa premiera Medal of Honor to zbyt mało, by Battlefield 3 oddało pole. Będą prawdziwe dodatki i... dedykowane serwery na konsolach.

Pierwszy dodatek pojawi się w czerwcu i przyniesie ze sobą cztery nowe mapy oraz 10 rodzajów uzbrojenia. Jego nazwa - "Walka w zwarciu" - mówi wszystko. Mapki będą zaprojektowane z myślą o intensywnych wymianach ognia na krótkim dystansie.

Kolejnym dodatkiem będą "Siły pancerne". Doda on do zabawy nowe rodzaje pojazdów (czołgi, mobilne stanowiska artyleryjskie, transportery i inne) oraz oczywiście wielkie pola bitew, na których będziemy mogli nimi poszaleć. Między innymi największą mapę w historii serii. Data premiery to jesień bieżącego roku.

Trzecie rozszerzenie nosi nazwę "Decydujące starcie" i oprócz tego, że pojawi się zimą, nie wiemy nic więcej.

Jeśli jesteście obecnie w stanie spoczynku, to czerwiec będzie odpowienim momentem do powrotu na pole walki, ale to nie koniec dobrych informacji. Konsolowi gracze zyskają możliwość zakładania własnych serwerów i konfigurowania zasad rozgrywki wedle własnych upodobań. To coś, czego do tej pory mogliśmy zazdrościć pececiarzom (poza większą skalą walk i grafiką...). Nie wiadomo jeszcze kiedy, dedykowane serwery staną się rzeczywistością.

źródło: informacja prasowa, Eurogamer

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)